lek. dent. Hajkanusz Stepanjan

Bardzo miła i profesjonalna pani doktor! Wyleczyła mi ząb, który trzech innych dentystów skazało na wyrwanie. W gabinecie zawsze panuje pogodna atmosfera, pani doktor odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania, a podczas zabiegu jest bardzo dokładna i dba o to, żeby nie bolało. Dodatkowo studenci mogą liczyć na zniżki. Dzięki niej przestałam bać się dentysty - wizyty w tym gabinecie to niemalże sama przyjemność! Dziękuję, na pewno wrócę!

Panią Doktor poleciły mi dwie niezależne osoby i wcale się nie dziwię bo jest rewelacyjna! Miałam okropny kłopot z zębem, który ciągnął się parę miesięcy i leczenie u innego lekarza nie przynosiło efektów a Pani Doktor mnie wyleczyła!