dr n. med. Halina Ciszewska-Bogdał

Hepatolog

Dzięki sprawnej, życzliwej i kompetentnej pomocy Pani Doktor, moja mama pozbyła się wirusa HCV. Rzadko spotyka się na co dzień, a tym bardziej w potrzebie, osoby tak uprzejme, empatyczne, gotowe poświęcić swój własny czas drugiemu, obcemu przecież człowiekowi. Panią Doktor ze wszech miar, z całego serca można polecić chorym w potrzebie!!! Dziękujemy!

Panią Doktor ze wszech miar, z całego serca można polecić chorym w potrzebie!!!
Dziękujemy!

Wyjątkowy, odpowiedzialny, rzetelny lekarz! Znalazłam się w sytuacji niemal bez wyjścia, skazana na wątpliwej jakości leczenie paliatywne (z niezwykle uciążliwymi skutkami ubocznymi). Dzięki determinacji Pani Doktor trafiłam we właściwe miejsce, gdzie wskutek odpowiedniego leczenia dostałam nowe życie! Pani Doktor nadal mnie wspiera i życzliwie pilotuje postępy w moim zdrowieniu; nie mam słów, by wyrazić Jej wdzięczność!

Wyjątkowy, odpowiedzialny, rzetelny lekarz!