lekarz Halina Lizura

Dr Lizura, jest kompetentnym, godnym polecenia lekarzem, po pierwszej dawce leków które zaleciła synowi już było widać poprawę

Pani doktor nigdy nas nie zwiodła. Nie mogę powiedzieć nic na temat niemiłego traktowania pacjentów czy ich rodziców w szpitalu ponieważ nigdy nie byłam świadkiem takiego zachowania Pani doktor. Wydaje mi się, że opinia "anonima" nie jest na miejscu i jeśli to nie prawda nadaje się ten wpis do sprawy o zniesławienie .... Moje dzieci dzięki Pani doktor zawsze wychodzą szybko z chorób. Uważam Panią Lizurę za bardzo dobrego lekarza.

Krew mnie zalała jak przeczytałam to powyżej. My trafiliśmy do Pani Doktor przypadkiem po leczeniu dziecka w przychodni z zapalenia krtani Klacidem a skończyło się zapaleniem płuc i skierowaniem do szpitala. wtedy zadzwoniliśmy do pani doktor, która punktualnie do nas przyjechała, odradziła na tamten moment szpital, rzetelnie dziecko przebadała, zleciła dodatkowe szczegółowe badania m.in. na crp, zmieniła antybiotyk na augmentin, który zadziałał idealnie i postawiła dziecko na nogi z zapalenia płuc w 3 dni! potem zaleciła nam leki podnoszące odporność, wytłumaczyła dokładnie dlaczego te anie inne. my jesteśmy zachwyceni i polecamy ją każdemu,kto szuka dobrego pediatry.

Pani Doktor przyjmując małych pacjentów w Szpitalu ul.Bony 1/3 w nagłych przypadkach, bo nikt nie idzie tam dla przyjemności jest okropna. Zachowuje się jak by była Dyrektorem całego Szpitala tj. krzyczy np. na rodziców, że zawracają jej głowę i zajmują czas i odsyła na pogotowie.Po zbadaniu nie powie nawet co dziecku dolega.Zajęta jest cały czas pokazywaniem swoich nerwów, oraz mówi "proszę mi tu więcej nie przychodzic - rozumiemy się, rozumiemy - jak w amoku. Co innego jak umówi się z Panią Doktor na wizytę prywatną podczas jej dyżuru w szpitalu. Wtedy za dodatkową kasę jest jak aniłek i ma czas. Dodatkową wadą jest fakt, iż przepisuje reklamówkami leki, które nikomu nie są potrzebne. Skutecznośc leczenia uda się, albo się nie uda. Jak sie nie uda to przepiszemy kolejną reklamówkę.Do domku też bardzo chętnie przyjedzie. Leczenie metodą prób i błędów. Jak już nie ma pomysłu to kieruje do szpitala. Mojego syna w ciężkim stanie. Odradzam, Odradzam, Odradzam. Najgorszy pediatra w Częstochowie, oraz najgorszy pediatra w Szpitalu przy ul.Bony.Dodam jeszcze, iż obowiązkiem każdego lekarza jest udzielic pomocy choremu dziecku. Widac Pani Doktor tego nie wie. Jeżeli znajdę sie jeszcze raz w Szpitalu i akurat będzie Pani Lizura i będzie mnie z chorym dzieckiem odsyłac na pogotowie, to natychmiast złożę zawiadomienie do Prokuratury o nie udzielenie Pomocy.

Jest lekarzem stronniczym, wystawia zaświadczenia do sądu potwierdzające nieprawdę, jest niekompetentnym lekarzem