lekarz Halina Mikulska-Gutowska

Dermatolog, Wenerolog

Witam. Po niezadowoleniu z mojego wczesniejszego dermatologa trafilem do p. Mikulskiej. Opowiadajac Jej o szpikowaniu sie lekami i brakiem efektów, najpierw kazała mi zrobic wymaz twarzy by znowu niepotrzebnie nie brać leków i na podstawie którego poźniej przepisała mi antybiotyki. Antybiotyki te nie dały ani efektu ani spokoju p. Mikulskiej, ponieważ uwazała ze po tych lekach powinna nastąpić poprawa. Kazała wiec zrobic mi badanie na obecnośc helikobakterii w krwi i to był strzal w dziesiatke. Leki przepisane wlasnie pod katem tej bakteri, poniewaz jej stezenie było ponad norme a nie tradziku daly duza poprawe, nowy dzingsy (tak nazywam wypryski) mi nie wyskauja i w koncu moge byc zadowlolony z twarzy a jestem 2 miesiace po skonczeniu kuracji. Co wazne- 3 wizyty zapłata za 2, wiec nie traktuje pacjenta jako maszynke do zarabiania pieniedzy co dzis jest wazne. pozdrawiam

Udałam się do Pani doktor z bardzo widocznymi, rozległymi, znajdującymi się na policzku i brodzie, zsiniałymi i mocno zaczerwienionymi zmianami skórnymi spowodowanymi trądzikiem. Były one bardzo widoczne i wcześniejsze leczenie u innego dermatologa nie przyniosło rezultatów, więc byłam dosyć zrezygnowana. Tymczasem po pięciu dniach od wizyty i łykaniu zaleconych tabletek i stosowaniu przepisanych maści jest niesamowita poprawa. Skóra powraca do normalnego koloru, zasinienia znikają. Pani doktor bardzo miła, wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia.

Super lekarz !!! Gorąco polecam. Po kilku latach walki z okropnie wygladającym czymś na nogach , prawie zwycięstwo . Jestem w trakcie leczenia(10 dni) i tak wyglądających nóg nie miałam od ładnych paru lat. Wcześniejsze leczenie sterydami i różnymi robionymi specyfikami nie dały efektu. Jestem szczęśliwa, że znalazłam takiego lekarza.

Pani doktor jest bardzo cierpliwa, najpierw wysłuchała o co chodzi a potem dokładnie obejrzała "problem". Poszłam do niej z podejrzeniem opryszczki wargowej w czasie ciąży, przerażona możliwymi konsekwencjami. Inna pani dermatolog nawet nie spojrzała i kazała mi kupić Zovirax :/ Pani Gutowska stwierdziła, że to nie to, uspokoiła mnie, przepisała maść i po dwóch dniach było po problemie. Zdecydowanie polecam :)

Pani doktor to osoba z dużym doświadczeniem i nim podejmie decyzję, co do sposobu leczenia, zleca badania, wymaz ze zmian, na podstawie którego dobiera leki. Poświęca sporo czasu na jednego pacjenta, jest kompetentna i do tego kulturalna i miła, a wizyta kosztuje 50 zł Zdecydowanie polecam!!!

Zdecydowanie polecam!!!

Ta pani uratowała wygląd mojej twarzy. Raz miałam odmrożoną ją ( sfera wokół nosa) drugi raz całe polika lekko odparzone przez silny krem. Wyglądałam tragicznie a dziś zostało tylko lekkie zaczerwienie , które zakrywam podkładem. Najlepszy dermatolog.

Bardzo dobra lekarka. Miałam takie zmiany sjkórne, że myślalam, że dłuuuugi czas się ich nie pozbędę, tymczasem po kilku dniach stosowania przepisanych maśli i łykania tabletek (żadnych sterydów) była ogromna poprawa. Znajomi byli w szoku. Lekarka mila i konkretna, dała mi trochę próbek, dzięki którym kupilam sobie kosmetyki te które byly dla mnie najlepsze. Leczyli się u niej też moi znajomi, mieli dokładnie takie same doświadczenia. Kolega po wielu wizytach u innych lekarzy trafił do p. doktor i poprawę cuuł juz na drugi dzień, a po 2 tygodniach problem całkowicie znikł. Polecam

Naprawdę godna polecenia lekarka. Przyjęła mnie na wizyte, chodź dziś właściwie nie pracuje. Od razu rozpoznała chorobę, wyjaśniła na czym polega. Dobrała leki i szczególowo opisała ich działanie, dawkowanie etc. POLECAM!

Pani doktor jest kompetentną osobą, która z pełnym profesjonalizmem podchodzi do pacjenta. Wyleczyła moje schorzenie, z którym nie mogłam poradzić sobie przez dłuższy czas. Naprawdę dobry lekarz. Polecam.

Leczenie wysypki/uczulenia u niemowlęcia (10m-cy). Rozpoznanie i diagnoza trafiona w 100% za pierwszym razem. Dostaliśmy próbki preparatów do pielęgnacji ciała. Zdecydowanie polecam!

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Częstochowa"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BETA-DENT"
Wodzickiego 10

ulica Orkana 82c

Krasińskiego 2
Katowice
al. Kościuszki 7 lok. 4
42-200 Częstochowa
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Wrzosowiak"
ulica Orkana 61/67A