Halina Przybyła-Jadwiszczok

Jestem bardzo zadowolona z usług, które świadczy pani doktor. Jej podejście do pacjentów jest wyjątkowo empatyczne i profesjonalne. Od pierwszego spotkania czułam się zaopiekowana i zrozumiana. Pani doktor ma niesamowity dar słuchania i troszczenia się o dobro pacjenta. Zawsze starannie analizuje moje problemy zdrowotne, przeprowadza dokładne badania i udziela klarownych wyjaśnień dotyczących diagnozy i proponowanego leczenia. Jej wiedza medyczna jest imponująca, a jednocześnie potrafi przekazać informacje w sposób zrozumiały dla pacjenta. Dzięki pani doktor czuję się pewnie i zaufanie do jej kompetencji medycznych. Gorąco polecam jej usługi każdemu poszukującemu troskliwego i kompetentnego lekarza internisty.

Ta lekarka stanowi zaprzeczenie profilaktyki. Nie leczy, nawet nie udaje, że stara się "pomóc" i wyleczyć. Czasami postawi diagnozę... Sama nie pomoże ale do specjalisty też nie "wyśle" bo ma chyba problemy z wypisywaniem skierowań (pyta pacjenta co ma wpisać na skierowaniu). Żenada. Potencjalnego pacjenta traktuje jak "naciągacza", który chce pogrążyć NFZ. Prawie zawsze spóźniona później musi nadrobić to spóźnienie, a więc zawsze w biegu, nieuważna, arogancka. Nie potrafi odczytać prawidłowo wyników badań. Boję się pomyśleć czego jeszcze nie potrafi.

Pani dr niekompetetna nie zainteresowana choroba pacjenta.Badania aby uzyskac trzeba dac conajmniej 50zł wiec w ten sposob to mozna zrobic samemu prywatnie. Zawsze spózniona nigdy nie potrafi przyjsc do pracy na czas.Panie rejestratorki w przychodni na jubileuszowej 42 porazka z rana nie mozna sie zapicac bo wiztyty domowe wieczorem tez bo te wizyty domowe najlepiej gdyby im nie zwracac glowy

Lekarz jak każdy lubi pieniadze jesli sie zaplaci to sie ma zlecenie na badania i nawet pani dr zbada jak sie nie ma to"brak podstaw do wypisania badan"porazka przychodnia otwarta od 8-18 ale lekarze pezyjmuja od 10-16 anni wczesniej ani pozniej sie nie zalapie na wizyte.panie rejestrujace to dopiero tragedia