mgr Halina Radziwołek-Łosik

Psycholog

Nie polecam. Chodziłam do pani Łosik z NFZ, naprawdę potrzebowałam tej terapii, chociażby rozmowy, omówienia tego, co jest dla mnie problemem, natomiast na 40 minut czekania pod gabinetem przypadaly 2 minuty wizyty na zasadzie "widzę że dobrze się pani czuje, to dobrze, wyznaczymy następny termin wizyty, to wszystko"... Na jednej z wizyt powiedziała żebym na kolejną przyszła, bo zrobimy jakiś test, natomiast kiedy przyszłam, wizyta wyglądala dokładnie tak samo jak poprzednie. Kiedy zapytałam co z tym testem, Pani Łosik powiedziała "ale po co nam test skoro pani się dobrze czuje". ...

Każda próba przekonania że jednak nie czuję się najlepiej i chęć omówienia jakichś problemów kończyła się wmawianiem mi że problemu nie ma i nie mogę tak czuć/myśleć "bo nie". Jakikolwiek temat próbowałam poruszyć, słyszałam "nie może pani tak myśleć. To wyznaczymy kolejny termin, to wszystko, do widzenia".

Byłam na 5 wizytach myśląc że jednak ta "terapia" coś mi da, ale z każdą kolejną wizytą Pani Łosik tylko pogrążała się bardziej w swoim braku kompetencji i kompletnym braku zainteresowania pacjentem i jego faktycznym (a nie wmowionym) stanem.

Konkretna, skuteczna,kompetentna,miła,daje poczucie bezpieczeństwa,z dużym doświadczeniem.Leżałam w szpitalu,w którym pracowała pani psycholog,korzystałam z jej porad i badań przeprowadzonych przez nią.Ponownie korzystam z terapii z dobrym skutkiem. Bardzo zainteresowana moim samopoczuciem potrafi zadzwonić z pytaniem o samopoczucie.Otrzymałam od niej numer telefonu by móc zadzwonić w razie potrzeby.Pomogła mi i pomaga nadal.Polecam wszystkim.

Panią psycholog poleciła mi moja koleżanka.Jestem bardzo zadowolona.Pani psycholog jest osobą miłą,rozumie problemy innych,rzeczowo wyjaśnia co trzeba,daje racjonalne i rzeczowe wskazówki ,po trzech spotkaniach czuję się dobrze.Czekam na kolejną poradę.Polecam panią psycholog innym.

Uczęszczam na wizyty kilkanaście razy, odczuwam zdecydowaną popraw samopoczucia.Przeprowadzone badania omówione ze mną bardzo dokładnie co było dla mnie ważne (poznanie siebie). Dokładne omówienie wniosków jak radzić sobie z problemami zgłoszonymi prze zemnie.Aktualnie utrwalanie uzyskanej poprawy samopoczucia.Mam doświadczenia z innymi psychologami(wczuwająca się w problemy pacjenta,z dużym doświadczeniem).Na pewno polecam.

Bardzo irytująca kobieta. Zawsze znajdzie jakiś niemiły podtekst, by uraczyć nim pacjenta. Nie potrafi poznać osoby, więc daje zestaw infantylnych pytań z "bogatymi" odpowiedziami TAK/NIE na kartce, które niby mają odkryć charakter leczonego. Łatwo z nią o kłótnię, bowiem Ona zawsze wie najlepiej (nawet jak działają tabletki, które pacjent bierze od dawna i sam się z nimi zapoznał). Jeżeli uda się przed nią otworzyć, warto liczyć się z krytyką podchodzenia osoby do problemu ("czy Pan nad tym w ogóle myślał?") i banalną poradą, która zamiast pomóc, powoduje schowanie twarzy w dłonie. Dla ludzi o słabszych nerwach - po wyjściu utrata nastroju gwarantowana.