lekarz Halina Romanowska

2,6

Przyjeżdża do nas na wizyty domowe, teraz juz do drugiego dziecka.Szybko rozpoznała zbliżające się zapalenie płuc i w pore zareagowała. Stara się nie dawać od razu antybiotykiu, najpierw próbuje leczyć w inny sposób.

Pani Doktor jest bardzo oschła, niemiła, niekompetentna, traktuje ludzi podmiotowo. Nie ma podejścia do dzieci proza drugi miałam z nią do czynienia nie postawiła żadnej diagnozy. Poradnia na Kasprzaka nie dysponuje profesjonalną pomocą pediatryczną w weekendy.

Bardzo oschła, bez podejścia do dzieci kobieta. Bardzo przedmiotowo podeszła do badania dziecka. Niestety diagnozy również nie potrafiła postawić. Nie polecam, a wręcz przestrzegam, bo dziecko może nabrać strachu przed lekarzami przez nią.

Jeśli to ta pani dr ktora dyżuruje w poradni na Kasprzaka to po raz drugi profesjonalizm. Pierwszy raz trafiliśmy na Panią dr kilka lat temu z synem 2letnim, tylko ona pomogła rozpoznać zapal jednostronne płuc, w ciągu kilkunastu godzin wcześniej 3 lekarzy stwierdza la tylko zwykły kaszel. Ona nie zbagatelizowala objawów, choć osluchowo był czysty. Skierowała do szpitala, tam okazało się ,na że jest zapalenie radiologicznie wykryte przez zdjęcie. Inni tylko słuchali słuchawka a nie naszych obserwacji. Dzisiaj byłam z córką, ostry kaszel. Podeszła BARDZO specjalistycznie a mamy porówNanie do naszej najlepszej pulmonolog. Słuchała jak wówczas. A ze dziecko ma skłonności astmatyczne, uregulowala leki i bez antybiotyk u się obędzie. Inna pewnie od razu zapisałaby go. Może faktycznie, że uśmiecha się za bardzo Pani DR, ale wiedzę i podejście do leczenia jak najbardziej.

Niemiła arogancka gdyż została przebudzona ok.godz.23.Może dobry z niej lekarz,ale pediatra bez podejścia do dziecka,zamiast skupić się na konkretnych objawach wymyśla nieistniejące choroby,a dziecku nawet temperatury nie zmierzy.Nie polecam.