lekarz Halina Smok-Ptaszyńska

2,6
2,6
2,7
2,3

Daremna pani doktor kiedyś dbała o pacjenta, teraz to jakaś kpina. Nie chce badań wypisać a receptę pożal się Boże pod przymusem wypisze. Szkoda czasu i zdrowia.

Szkoda czasu i zdrowia.

Nie polecam, pani doktor wysłała mnie na zabieg nie dała recepty na lek na wypróżnienie, nic nie powiedziała, że muszę być na diecie przed zabiegiem, ani że nie mogę przyjechać na ten zabieg autem! ani prywatnie ani na fundusz - w ogóle się nie interesuje pacjentem! szkoda czasu i zdrowia, pieniędzy - nie pomoże nikomu.

Leczyłam się u Pani doktor w poradni przy szpitalu. Mimo, iż wizyty były bezpłatne Pani doktor była miła, rzeczowa, kompetentna i skuteczna.

Uwazajcie na pania Doktor!Nie rozpoznala raka zolodka u 35 letniego mezczyzny, przepisywala tylko silne leki przeciwbolowe, zgodnie ze slynnym stwierdzeniem : ojciec choruje na wrzody to pan tez ma wrzody! Onkolodzy w warszawie chwytali sie za glowe!udalo sie z tego wyjsc, ale duzy minus!

Beznadziejna pani doktór, nie przyjeżdża na wizyty, lekceważy ludzi

Beznadziejna pani doktór, nie przyjeżdża na wizyty, lekceważy ludzi

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Lecze sie u Pani doktor juz kilka lat i jestem bardzo zadowolony.Moge zdecydowanie polecic.

Bardzo dobry lekarz rodzinny i specjalista

Bardzo dobry lekarz rodzinny i specjalista

nie polecam...nieuprzejma i znerwicowana

nie polecam...nieuprzejma i znerwicowana

bez komentarza ! nie ma o czym rozmawiać, ta wizyta to czary-mary za pieniądze

bez komentarza !
nie ma o czym rozmawiać, ta wizyta to czary-mary za pieniądze