lekarz Halina Szust

Ginekolog

Pani Doktor jest super! Polecam wszystkim! Miła uprzejma a, co jest najgłówniejsze, bardzo dobrze zna sie na swojej specjalizacji - bardzo doświadczona i wie co robi!

Pani Halina Szust jest osobą odpowiednią na te stanowisko,jest taka jak powinna być ginekolog.Miła,uprzejma i wszystko wyjaśnia jak powinna.Panią Halinę Polecam każdemu pierwszą ciąże mi prowadziła i teraz przy 2 również chcem aby pani Hali mnie prowadziła innej możliwości nie widziałam.:):*

Super Pani Doktor!!! Naprawdę niespotkałam w żadnej dziedzinie tak oddanej osoby. Zasługuje na największy na świecie pozytyw!!! Prowadziła całą moją ciążę i muszę powiedzieć,że żeby nie Pani Doktor mogło być różnie. Prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie. Jak Bóg da jeszcze jedno to nawet z zamkniętymi oczami idę tylko do Pani Halinki!!!

Pani bardzo dobrze się mną zajęła w szpitalu podczas porodu, teraz będę do niej chodzić prywatnie!

Pani Doktor przyjmowała mój poród, były komplikacje a pani doktor spieszyła się do poradni, więc nie przyłożyła się do zabiegu, po kilku tygodniach przyszłam na wizytę do jej prywatnego gabinetu, mówiłam,że źle się czuję, jednak powiedziała,że to normalne i nie zrobiła nawet usg. Po wizycie u kolejnego lekarza okazało się że zostały resztki łożyska.

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Spokojnie wszystko tłumaczy, uspokaja i traktuje problem z indywidualnym podejściem. Odpowiada na wszystkie pytania, analizuje watpliwosci, polecam!

polecam pania doktor!!!na[prawde super babka.

polecam pania doktor!!!na[prawde super babka.

Bardzo mila i kompetentna p.doctor. Do kazdej sprawy podchodzi indywidualnie, umie sluchac i jest bardzo pomocna. Polecam kazdemu.

Nigdy nie natrafiłam na lepszego ginekologa. Jest bardzo sympatyczna, a jednocześnie potrafi wszystko wyjaśnić tak, że nie ma żadnych wątpliwości!

Najlepszy ginekolog u którego byłam. Prowadziła moją ciążę i byłam bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam.