lekarz Halina Wierzbicka-Gruda

Lekarz rodzinny, Pediatra

Pani Wierzbicka leczy mnie i całą rodzinę od ponad 20 lat. Nigdy nie było problemu. Można do niej dzwonić o każdej porze i udzieli rady. I z tego co zauważyłam osobiście, dzieci, nawet jak jest duża kolejka, wchodzą bez kolejki. Dla wszystkich "znawców medycyny" chcę przypomnieć, że lekarz to nie Bóg, tylko człowiek.

Lekarz nie umiejący zachować się w sytuacji wyjątkowej. Przy pełnej przychodni ludzi nie przyjęła dziecka z gorączką ponad 39.5 stopni poza kolejnością, tłumacząc że nie może tego zrobić, bo inni pacjenci też czekają. Można zrozumieć wszystko, bo wielokrotnie też czekałam z dzieckiem w kolejce jak było chore, ale to była sytuacja wyjątkowa. uważam, ze lekarz z tyluletnim doświadczeniem powinien umieć zachować się właściwie w takim momencie. W efekcie dziecka nie przyjęła, a ja wyszłam z przychodni rozgoryczona i rozżalona, że tak potraktowano moje dziecko i nie udzielono mu pomocy. Nie polecam tej przychodni, ani Pani doktor, która nią zarządza. Żałuję, ze wybrałam takiego pediatrę dla swojego dziecka.

Życzę aby wszyscy mogli mieć takiego cudownego lekarza. U Pani dr Wierzbickiej-Gruda leczyliśmy się jeszcze gdy pracowała w Państwowej Przychodni.I NIGDY nie odmówiła pomocy, przyjmowała do ostatniego pacjenta, zawsze uśmiechnięta, służąca pomocą pacjentom. Prawdziwy lekarz z zamiłowania i znająca się na swojej pracy.

Super kobitka rzeczowa, konkretna, mająca doskonale podejście do dziecka i rodzica:)

zgadzam sie z moimi poprzednikami pani doktor leczy z powolania nie dla pieniedzy mam dwie corki i lecza sie u pani doktor ja takze u mojej corki wykryla zapalenie pluc srodmiazszowe bez zdjecia rtg dobry lekarz a przedewszystkim czlowiek

jest wspaniałym lekarzem wręcz nie z tego świata

jest wspaniałym lekarzem wręcz nie z tego świata

Super doktorowa, rzeczowa, konkretna. Lubiana przez dzieci i rodziców. Dokładnie tłumaczy chorobę i podawanie leków. Nigdy nie pomyliła mi się w rozpoznaniu choroby dziecka. Nie szafuje antybiotykami.

Byłem u pani doktor dwa razy i niczego nadzwyczajnego nie zauważyłem .Moim zdaniem rutyna i tyle.Nie polecam.

Zgadzam się z poprzednimi opiniami pani doktor jest naprawde super

Zgadzam się z poprzednimi opiniami pani doktor jest naprawde super

absolutnie wspaniały lekarz i rewelacyjna przychodnia!

absolutnie wspaniały lekarz i rewelacyjna przychodnia!

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny "?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław