Na prawdę mogę polecić panią Hannę. Dzięki jej podejściu nie czuję się niekomfortowo na wizycie, lecz jak na wizycie u miłego lekarza, który zawsze życzliwie radzi. Pani Hanna jest niezwykle skromna i na prawdę zawsze uprzejma, mile nastawiona do pacjentki. Uprzejmie wyjaśnia i doradza. Mogę ją szczerze polecić!!!

Mogę ją szczerze polecić!!!

Nie byłam zadowolona z wizyty. Będąc w ciąży usłyszałam że od Pani doktor nie może mnie przyjąć na kasę chorych ,jedynie prywatnie bo ma za dużo pacjentów. Po tej wizycie zmieniłam lekarza,nie było mnie stać na częste prywatne wizyty będąc w ciąży.

Pani doktor jest bardzo dokładna i rzeczowa. Prowadzi moja drugą ciąże i jest naprawdę bez zastrzeżeń. Zdecydowanie polecam.

Pani doktor zawsze w pelni angazuje sie w problem z ktorym przychodze a do tego jest mila i wzbudza spokoj. polecilam ja juz nie jednej kobiecie :)

Jest super:)Wspaniała Pani doktor polecam :)

Jest super:)Wspaniała Pani doktor polecam :)

Jestem zadowolona i nie mam zastrzeżeń.

Jestem zadowolona i nie mam zastrzeżeń.

Pani Hanna prowadzi moją 2 ciąże,jestem bardzo zadowolona,miła,delikatna,z dużą wiedzą-Polecam!

PANI BARDZO SYMPATYCZNA STARALA SIE POMOC ALE JEDNAK TEORIA ZE FACET GINEKOLOG LEPSZY JEST PRAWDZIWA.

Bardzo miła kobieta, która wszystko tłumaczy, nie straszy, bada dokładnie i posiada ogromną wiedzę. POLECAM!

Lekarz na 4 z plusem.Wyczerpująco odpowiada na zadania pytania jednak diagnozy nie zawsze trafne.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Chojnice"?

Jaromir Sołtysiak

ul. Wiśniowa 2