Filtruj terminy

Ginekolog Chojnice

lekarz Hanna Chlebowicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Chojnice

Na prawdę mogę polecić panią Hannę. Dzięki jej podejściu nie czuję się niekomfortowo na wizycie, lecz jak na wizycie u miłego lekarza, który zawsze życzliwie radzi.
Pani Hanna jest niezwykle skromna i na prawdę zawsze uprzejma, mile nastawiona do pacjentki. Uprzejmie wyjaśnia i doradza.
Mogę ją szczerze polecić!!!

lekarz Jaromir Sołtysiak

ul. Wiśniowa 2
89-600 Chojnice

Zawdzięczam bardzo dużo doktorkowi.Chciałabym Panu bardzo podziękować za bardzo dobrą opiekę podczas prowadzenia ciąży oraz poza nią.Wiem że jako Pana pacjentka zawsze mogę się do Pana zwrócić z każdym problemem dotyczącym mojego zdrowia i zawsze otrzymam fachową pomoc.Naprawdę jestem Panu wdzięczna życzę Panu wszystkiego dobrego w życiu jest Pan tego warty nie ma w okolicy lepszego lekarza i polecam Pana każdej mojej koleżance oraz znajomej i każda tak jak ja ...

lekarz Franciszek Długołęcki

Drzymały 24a
89-620 Chojnice

Przez 8 miesięcy twierdził że będzie dziewczynka.
Na koniec okazało się że chłopiec, całą ciążę na wizycie słyszałam "widzę że chce Pani mieć wielkie dziecko"
"Ale to będzie duże dziecko"
"Zdaje sobie pani sprawę że dziecko będzie bardzo duże" itd
Synek urodził się z wagą 3440...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Beata Zielińska

89-600 Chojnice

Tylko nie ta kobieta ,wyslala mine do szpitala gdzie jestem zdrowa moje dziecko rowniez zdrowo sie rozwijalo I rozwija a tam podali mi lek celestone I tylko zmarnowali mi zdrowie niepotrzebnie ,gdzie to ona mogla zalozyc tylko pesar bo 28mm szyjka to nie powod do szpitala,gdzie nigdy nie krwawilam zero bolu brzucha ,a po szpitalu ciagle kontrole u niej bo chce zarobic .Masakra wszedzie tylko nie do tej kobiety,a do ...

lekarz Krzysztof Nowaczyk

ul. Spółdzielcza 1/35
89-600 Chojnice

Naprawdę świetny lekarz. Dzięki niemu udało mi się szybko pozbyć torbiela i zajść w ciążę. A do tego bardzo sympatyczny.
Opinia dodana przez: Lenka

lekarz Krzysztof Nowaczyk

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach
ulica  Leśna 10
89-600 Chojnice

ekarz godny zaufania,leczyłam się w Poznaniu u profesorów i nikt nie potrafił mi pomóc a tu po drugiej wzyce i krótkim pobycie w szpitalu trafna diagnoza

lekarz Justyna Janik-Mesjasz

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach
ulica  Leśna 10

Zdecydowanie odradzam.
Na każdej wizycie Pani Justyna mówiła co innego. Sama się już we wszystkim mieszała..
Raz każe brać takie leki, potem inne, twierdzi że nic takiego nie mówiła.. masakra.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jerzy Michalak