lekarz Beata Zielińska

Robi co chwila USG Ja miałam chyba z 30 niepotrzebnie nawet jak nie dzieje się nic złego, wysyła do szpitala a wiadomo tam znowu USG itp.gdzie dopiero człowiek ma tam stres i szkodzi dziecku ...po prostu nie patrzy na to ze może zaszkodzić dziecku no i oczywiście matce bo stres nie wskazany

Tylko nie ta kobieta ,wyslala mine do szpitala gdzie jestem zdrowa moje dziecko rowniez zdrowo sie rozwijalo I rozwija a tam podali mi lek celestone I tylko zmarnowali mi zdrowie niepotrzebnie ,gdzie to ona mogla zalozyc tylko pesar bo 28mm szyjka to nie powod do szpitala,gdzie nigdy nie krwawilam zero bolu brzucha ,a po szpitalu ciagle kontrole u niej bo chce zarobic .Masakra wszedzie tylko nie do tej kobiety,a do tego nawet chorobowego nie wystawila na wizycie ,tylko mialam szpital prosic.szok ,poprostu wypalona zawodowo kobieta

Byłam właśnie na pierwszej wizycie. Pani doktor wytłumaczyła wszystko, mówiła co będzie robiła, co może się dziać i co mogę odczuwać. Profesjonalne podejście do pacjenta, delikatność, zaangażowanie, poświęcony czas. To są cechy, których brak jest w dzisiejszych czasach u lekarzy. A nie brakuje tego pani doktor Zielińskiej.

Zaczęłam chodzić do pani doktor jakiś rok temu od tego czasu nie mam ochoty zmieniać lekarza ginekologa,ponieważ rzadko spotyka się tak kompetentnego lekarza oraz przede wszystkim przesympatyczna pani doktor,zna się na rzeczy,naprawdę goooodna polecenia!!a ponieważ choruję na różne inne schorzenia mam pełne zaufanie co do fachowości jej w tej dziedzinie!!POLECAM NAPRAWDĘ!!

Gdyby nie pani Zielińska nie byłoby moich Dziewczynek na świecie.

Gdyby nie pani Zielińska nie byłoby moich Dziewczynek na świecie.

Bardzo dobry fachowiec a przy tym zawsze niezwykle uprzejma. Prowadziła moje dwie ciąże i zawsze mogłam liczyć na jej pomoc, radę i dobre słowo.

kompleksowe podejscie do pacjenta jednak z grzybica nie mogła sobie poradzic musialam isc do innego ginekologa.

Kompetencje,fachowość, uprzejmość, dobroć i opieka.Nad tym wszystkim góruje serdeczny uśmiech, który dodaje otuchy nawet w najgorszych momentach. Jeśli zależy ci na świetnym fachowcu i pragniesz " zasiadać" w fotelu ginekologa z godnością i bez skrępowania to się przekonaj. Ja urodziłam u niej dwójkę zdrowych dzieci i jest moim stałym lekarzem.

Najlepsza pani ginekolog, jaką miałam;)

Najlepsza pani ginekolog, jaką miałam;)