lekarz Hanna Chmura

Laryngolog

2,9
2,7

Miałam przyjemność być przyjętą przez panią doktor w szpitalu na ostrym dyżuerz, dwa razy. Fakt, może i była powolna, ale też i życzliwa, spokojna i cierpliwa. Teraz czeka mnie wizyta prywatna, zobacze jak będzie. Jak narazie lwczyła mnie trzy tygodnie - czuję znaczną poprawę i jestem zadowolona. Jak dotąd polecam ją!

słyszałam,że prywatna wizyta wygląda sympatyczniej

słyszałam,że prywatna wizyta wygląda sympatyczniej

Nie polecam. Byłem u niej i nie wiedziała co mi jest, mówiłem, że ucho mi się zatyka, mam problemy z oddychaniem, a ona mnie wysłała na badania słuchu... Nic nie powiedziała o krzywej przegrodzie nosowej, o tym, że muszę ją zoperować (kilku innych, lepszych, lekarzy po niej to stwierdziło)...

Wystarczy zapytać w poradni jej pracowników o opinie. Zapada krępująca cisza... To chyba wszystko wyjaśnia.

Wystarczy zapytać w poradni jej pracowników o opinie.
Zapada krępująca cisza...
To chyba wszystko wyjaśnia.

Panią doktor zafascynowany byłem podczas pobytu w szpitalu, zadziwiła mnie swoim podejściem do pracy. Czułem podczas wizyt nawet i państwowych przyjazny stosunek. Teraz zdecydowałem się na wizyty prywatne ze wzgledu na kolejki i czas oczekiwania lecząc się przez NFZ. Nprawdę Panią doktor serdecznie polecam. Jest fachowcem leżąc w szpitalu widziałem, że operacje wykonuje z ordynatorem, także taki ordynator kogoś bez dużego doświadczenia by nie brał. Doktor Chmura jest miła i opiekuńcza a także jest wspniałym fachowcem. Jest zapewne wspaniałą inwestycją dla Oddziału Otolaryngologicznego w Stargardzie.

Pani doktor może i prywatnie jest ok, ale w szpitalnej poradni to dramat!!!!!!! Ma czas na wszystko, tylko nie dla pacjenta!!!!! I chyba fakt, że przed drzwiami czeka kilkunastu pacjentów ( w tym małe dzieci) zupełnie nie przeszkadza pani w załatwianiu w trakcie wizyty prywatnych spraw przez telefon, mało tego, każe sobie czekać, bo akurat ma "ważną "rozmowę. Po tej "ważnej" rozmowie nawet nie zwraca uwagi na to, że czeka na fotelu pacjent i nie hamuje się nawet z komentarzami na temat rozmowy telefonicznej. A ploteczki z panią pielęgniarką na temat poprzedniego pacjenta są chyba już wogóle nie na miejscu!!!! (ciekawe co mówiły o mnie????). Nie słucha co się do niej mówi. Nie polecam tej pani....szkoda czasu...jakże bardzo cennego w służbie zdrowia.

Moim zdaniem bardzo dobry specjalista. Byl problem. Po leczeniu nie ma problemu. I opieka w szpitalu przez Pania doktor tez bardzo dobra. Polecam