Hanna Cichowska-Kontarska

Lekarz z powołania,fachowiec.Leczę się u Pani doktor prawie 20 lat moja rodzina również.Polecam.

Wspaniały lekarz!!! Fachowość, kompetencja i pełen profesjonalizm!!! Ponadto Pani Doktor jest bardzo życzliwa i sympatyczna; oraz, co niezmiernie ważne, bardzo wyrozumiała dla mojego przesadnego poczucia estetyki zębów! Leczę u Niej zęby już kilka lat i jestem megaaa zadowolona! Szczerze polecam!!! Wdzięczna pacjentka!

Ta Pani jest osobą dokładną w swoim fachu, zęby naprawia na długie lata. Miałem przypadek, że inni stomatolodzy leczyli mi zęba co rok na to samo. U niej zapomniałem o tym problemie, już od siedmiu lat nic się nie dzieje. Ponadto zajmuje się paradentozą. Naprawdę polecam!

Naprawdę polecam!

Pani Doktor jest rewelacyjnym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Niezwykle uprzejma,cierpliwa,z ogromną kulturą osobistą i humanitaryzmem ,jednocześnie niezwykle kompetentna i profesjonalna.Korzystam z usług Pani Doktor od początku Jej kariery i poleciałabym Ją (i polecam) każdemu.Dzięki Niej ja i moja rodzina możemy cieszyć się swoimi zdrowymi zębami.

lekarz bardzo profesjonalny, 10 lat temu zrobiłąm korony u Pani DR, stan koron obecnie idealny, trzymaja się cudownie, po 4 koronami mam żywe zęby!!! nie martwe, kolor bez zmian, pięknie cieniowane, inni dentyści zazdroszą protetyka, który wspaniale wypalił korony-cieniowane na końcach:)baaaardzo polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Piła"?

Magdalena Mierzejewska

Chirurg stomatolog