Stomatolog Piła

Magdalena Mierzejewska

Chirurg stomatolog

ul.Kasztelańska 6
64-920 Piła

Najlepsza!Strasznie bałam się wyrwać zęba,zwlekałam kilka lat.Gdybym wiedziała wcześniej że jest taka rewelacyjna to dawno bym to zrobiła.Dziękuje Pani doktor :-) Polecam wszystkim!!!Do tego świetne poczucie humoru.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Monika Antoniewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Browarna 19
64-920 Piła

Zna się na swojej pracy.pogodna uśmiechnięta sympatyczna pani.z miła chęcią się wchodzi do pani gabinetu. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

Hanna Cichowska-Kontarska

o. Maksymiliana Kolbe 16b
64-920 Piła

Ta Pani jest osobą dokładną w swoim fachu, zęby naprawia na długie lata. Miałem przypadek, że inni stomatolodzy leczyli mi zęba co rok na to samo. U niej zapomniałem o tym problemie, już od siedmiu lat nic się nie dzieje. Ponadto zajmuje się paradentozą.
Naprawdę polecam!

lek. dent. Wojciech Kulesza

Praktyka Stomatologiczna Wojciech Kulesza
Okrzei 14 gab 11
64-920 Piła

Panicznie boję się dentysty - a tu wielkie zaskoczenie: fachowosc, uprzejmnosc, kompleksowosc, wyrozumialosc, cierpliwosc.
Godny polecenia stomatolog- moja ocena 5.
Opinia dodana przez: malgorzata

lek. dent. Janusz Hryniewicz

ul. Kadetów 2/2
64-920 Piła

Bardzo polecam Pana Janusza Hryniewicza .Przykłada wszelką staranność do wyknywanej pracy używając mikroskopu.Doskonale wykonane leczenie kanałowe mojej córki było podziwiane przy okazji wizyty u innego stomatologa.Pomógł mi także przy bólach szczęki gdyż współpracuje się w Szafirze z chirurgiem i ortodontą.
Przyjemność wizyt wynika też z wyskiej kultury bycia Pana doktora.
Polecam wszystkim ,którzy mają złe wspomnienia z wizyt w gabinetach stomatologicznych.
Opinia dodana przez: Bożena

lek. dent. Bożena Ereńska

Prywatny Gabinet Lekarski
Niemcewicza 14/1
64-920 Piła

Wspaniała stomatolog.Uprzejma, bezpośrednia, naprawdę wizyty u Pani doktor bez obaw i strachu.Polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Eleonora

Andrzej Paluszkiewicz

Prywatny Gab Stomatologiczny
Śródmiejska 16
64-920 Piła

Bardzo dobry stomatolog - polecam. Zrobił dla mnie wszystko żebym był zadowolony z wizyty.

Łucja Kasior

Protetyk, Stomatolog

Piła

Uprzejma i kompetentna. Leczę się w gabinecie p. doktor od lat. Plomby trzymają latami. Zaobserwowałem niesamowite podejście do bojących się dzieci
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Beata Filipczuk

ulica Kazimierza Wielkiego 28/6
64-920 Piła

Nie neguje, że inni mogą być zachwyceni ale ja oceniam swój przypadek. Protetyka na strasznie słabym poziomie. Obiecywano mi cuda na kiju. Skończyło się tak, że wszystko musiałam od nowa robić w Bydgoszczy więc straciłam i pieniądze i czas. Dziure w zębie można tam załatać ale jeśli ktoś ma mieć zrobioną porządnie robotę protetyczną to radzę szukać dalej bo można się naciąć.
Opinia dodana przez: Monia

lek. dent. Maciej Wałkowski

ul. Promienna 11/U3
64-920 Piła

Najlepszy stomatolog w Pile! Z uśmiechem przyjmuję pacjentów, punktualnie, bez kolejki!
Profesjonalnie tłumaczy plan leczenia i szczegółowo omawia stan uzębienia. Poświęca jak żaden inny lekarz dużo czasu na pacjenta. Z pewnością mogę polecić Pana dr. Macieja Wałkowskiego szczególnie dlatego, że uratował mi zęba, którego inny lekarz chciał mi usunąć!
Opinia dodana przez: Magdalena kanałówka

Stomatolodzy w Pile