Stomatolog Piła

o. Maksymiliana Kolbe 16b
64-920 Piła

Ta Pani jest osobą dokładną w swoim fachu, zęby naprawia na długie lata. Miałem przypadek, że inni stomatolodzy leczyli mi zęba co rok na to samo. U niej zapomniałem o tym problemie, już od siedmiu lat nic się nie dzieje. Ponadto zajmuje się paradentozą.
Naprawdę polecam!

Naprawdę polecam!

ul. Kadetów 2/2
64-920 Piła

Bardzo polecam Pana Janusza Hryniewicza .Przykłada wszelką staranność do wyknywanej pracy używając mikroskopu.Doskonale wykonane leczenie kanałowe mojej córki było podziwiane przy okazji wizyty u innego stomatologa.Pomógł mi także przy bólach szczęki gdyż współpracuje się w Szafirze z chirurgiem i ortodontą.
Przyjemność wizyt wynika też z wyskiej kultury bycia Pana doktora.
Polecam wszystkim ,którzy mają złe wspomnienia z wizyt w gabinetach stomatologicznych.

Przyjemność wizyt wynika też z wyskiej kultury bycia Pana doktora.

Opinia dodana przez: Bożena

Prywatny Gabinet Lekarski
Niemcewicza 14/1
64-920 Piła

Gorąco polecam panią dr Ereńską!!!! Panicznie bałam się dentystów przez co doprowadzilam do ogromnego stanu zapalnego. Pani dr mnie poratowała, a przy okazji było miło i sympatycznie i oczywiście bez bólu!!!!! Z całego serca polecam i powiem, że to już będzie MOJA dentystka. :)

ul. Promienna 11/U3
64-920 Piła

Najlepszy stomatolog w Pile! Z uśmiechem przyjmuję pacjentów, punktualnie, bez kolejki!
Profesjonalnie tłumaczy plan leczenia i szczegółowo omawia stan uzębienia. Poświęca jak żaden inny lekarz dużo czasu na pacjenta. Z pewnością mogę polecić Pana dr. Macieja Wałkowskiego szczególnie dlatego, że uratował mi zęba, którego inny lekarz chciał mi usunąć!

Opinia dodana przez: Magdalena kanałówka

Prywatny Gabinet Lekarski
Wiosenna 14
64-920 Piła

Cudowna pani doktor !!! Strasznie boję się dentystów ale u tej pani jest tak miło, że zapomina się o strachu. Pani doktor fachowo wykonuje swoją pracę a przy tym jest bardzo miła do każdego pacjenta podchodzi z opiekuńczością jak do dziecka.

Opinia dodana przez: Kasia

Piła

świetny lekarz i dobry człowiek, przyjął z bólem, tłumaczy co będzie robić bardzo zaangażowany do tego wesoły, sympatyczny wręcz wita pacjenta w poczekalni. Pierwszy raz spotykam się z tak "ludzkim" lekarzem. szczerze polecam. pacjent

ul. Kadetów 2/2
64-920 Piła

Bardzo sympatyczna pani doktor.Posiada bardzo dobre podejście i dużą cierpliwość dla dzieci jak i dorosłych . Bardzo kompetentna i zawsze uśmiechnięta a wizyty sama przyjemność. Polecam

Opinia dodana przez: Monika

ul.Kasztelańska 6
64-920 Piła

Najlepsza!Strasznie bałam się wyrwać zęba,zwlekałam kilka lat.Gdybym wiedziała wcześniej że jest taka rewelacyjna to dawno bym to zrobiła.Dziękuje Pani doktor :-) Polecam wszystkim!!!Do tego świetne poczucie humoru.

Opinia dodana przez: Kasia

Prywatny Gab Stomatologiczny
Śródmiejska 16
64-920 Piła

Bardzo dobry stomatolog - polecam. Zrobił dla mnie wszystko żebym był zadowolony z wizyty.

Łucja Kasior

Stomatolog, Protetyk

Piła

Uprzejma i kompetentna. Leczę się w gabinecie p. doktor od lat. Plomby trzymają latami. Zaobserwowałem niesamowite podejście do bojących się dzieci

Opinia dodana przez: Piotr

Stomatolodzy w mieście Piła