lek. dent. Ariana Buszkiewicz

Pewnego razu potwornie bolał mnie ząb. Pamiętam, że była to sobota i nikt mnie nie chciał mnie przyjąć. Wszyscy tłumaczyli się, że mają wolne, że chcą odpocząć, że weekend i nie ma mowy, żeby mnie przyjęli. Pomocy udzieliła mi dopiero doktor Buszkiewicz. Również miała wolny dzień, ale specjalnie dla mnie przyjechała, żeby mi pomóc. Pani Buszkiewicz to miła, ciepła i rzetelna osoba, a przede wszystkim fachowa i kompetentna. Skutecznie mi pomogła, jeszcze tego samego dnia przestało mnie boleć. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Dzięki Pani Doktor przestałem bać się dentysty. Polecam wszystkim!!! Naprawdę wspaniały lekarz.

Nie polecam! Nie przyjęła pacjentki z bólem mimo iż miała 3 godzinną przerwę. Inni dentyści potrafią cierpiącego pacjenta przyjąć nawet pomiędzy wcześnie umówionymi wizytami. Zero empatii troski o pacjenta, przerwa ważniejsza. Bardzo trudno jest się dodzwonić, trzeba przyjść osobiście żeby zostać zarejestrowanym. Zdecydowanie omijać!