Magdalena Mierzejewska

Chirurg stomatolog

POLECAM Z CAŁEGO SERCA. PANI DOKTOR REWELACJA , ZAGIEGI KTORE MI ROBILA PEŁEN PROFESJONALIZM, ZERO BOLU. JESTEM BARDZO ZADOWOLNA.

JESTEM BARDZO ZADOWOLNA.

Wizyta w gabinecie pani Magdaleny Mierzjewskiej to straszne przeżycie, dlatego nikomu nie polecam korzystania z "opieki" medycznej Pani Doktor. Jest ona osobą bardzo niemiłą, opryskliwą, a jej krzyki i akty oburzenia (np. Dzwoniącymi telefonami i pytaniami pacjentów) słychać nawet na poczekalni. ZERO EMPATII i współczucia dla cierpiącego pacjenta, który za wizytę PŁACI i to sporą kwotę! Kiedy zgłoszano jej silny ból w trakcie zabiegu, doktor stwierdziła, że (cytat) " to tylko takie wrażenie, prosze nie wymyślać". Pani Mierzejewska podczas zabiegu usówania zęba zaczęła się irytować i wykrzykiwać, że ona nie wie, co ma zrobić, dodając, cytuję "nie będzie Pan moim ulubionym pacjentem"... skoro brakuje Pani Doktor kompetencji, czy umiejętności, bądź po prostu nie chce podejnować ryzyka, powinna poinformować o tym na początku wizyty, a nie, kiedy zakrwawiony pacjent z rozciętym dziąsłem i w połowie wyrwanym zębem, siedzi na fotelu w jej gabinecie.... szycie rany wykonane byle jak, wymagające poprawy... jednym słowem DRAMAT.

Nie mam miłych doświadczeń... rzeczywiście jest czasem bardzo nieprzyjemna i wysoko ceni swoje usługi nawet w sytuacji gdy nie potrafi pomóc. Oczywiście bez paragonu... Nie polecam

Nie polecam

Nie polecam pani doktor. Brak utrzymania sterylności zabiegu. W efekcie końcowym nie powodzenie leczenia. Strata czasu i pieniędzy, a także dużo bólu. Nie polecam implantacji u tej pani.

Najlepsza!Strasznie bałam się wyrwać zęba,zwlekałam kilka lat.Gdybym wiedziała wcześniej że jest taka rewelacyjna to dawno bym to zrobiła.Dziękuje Pani doktor :-) Polecam wszystkim!!!Do tego świetne poczucie humoru.

Wspaniały lekarz! Rwanie zęba szybko, sprawnie, bezboleśnie. Naprawdę! Pani doktor bardzo miła i uprzejma "załatwiła" całą sprawę profesjonalnie i z dużą dawką humoru i dobrej energii. Nie tego się spodziewałam po tych wszystkich historyjkach o bólu w trakcie i po. Jeśli już mamy pozwolić komuś decydować o własnym uzębieniu, to tylko tej Pani Doktor ;-)

Wspaniały stomatolog, bardzo uprzejma,od razu mnie przyjęła a nie tak jak inni że trzeba u nich czekać nawet tydzień na prywatną wizytę. W ogóle nie czuć żadnego bólu a do tego bardzo szybko czas płynie.Polecam w 100%

REWELACJA !!! Jestem świeżo - jakieś pół godziny temu - po usunieciu zęba. Bałam się strasznie, to było moje pierwsze usuwanie zęba. Pani doktor z dużym poczuciem humoru, rozładowała mój stres, wytłumaczyła co robi. Nie powiedziała, że nie będę nic czuła, a że- zgodnie z prawdą- nie będę czułą bólu. Wyrywanie zęba- minuta- rewelacyjnie wykonana praca. Nie można dać Pani doktor 6, a szkoda !!!!

Wspaniała kobieta :) Wyrwała mi bolący ząb w kilka minut. Dziękuje

Wspaniała kobieta :) Wyrwała mi bolący ząb w kilka minut. Dziękuje

Rewelacyjny dentysta, moje zęby z czarnej dziury wyprowadziła na prostą. Gorąco polecam zwłaszcza tym, którzy boją się wizyty u stomatologa!