Lekarze Chirurg stomatolog Piła

- 93
Ta Pani jest osobą dokładną w swoim fachu, zęby naprawia na długie lata. Miałem przypadek, że inni stomatolodzy leczyli mi zęba co rok na to samo. U niej zapomniałem o tym problemie, już od siedmiu lat nic się nie dzieje. Ponadto zajmuje się paradentozą. Naprawdę polecam!

lekarz Krzysztof Zając

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Nie ma takich słów którymi mogłabym wyrazić swoją wdzięczność Panu Doktorowi. Kilka tygodni temu przeprowadzał u mnie dość poważną operację usunięcia tarczycy. Efekt...sprawnie przeprowadzona operacja, mała blizna a co najważniejsze WSPARCIE. Spokój, empatia i dobre słowo Pana Doktora sprawiło że przeszłam przez to wszystko bez stresu. Jestem młodą osobą i to było moje pierwsze ,,spotkanie'' ze służbą zdrowia...ku mojemu zdziwieniu pozytywne ale tylko dzięki dr Zającowi. Interesował się moim samopoczuciem ...
Opinia dodana przez: JOANNA
Bardzo polecam Pana Janusza Hryniewicza .Przykłada wszelką staranność do wyknywanej pracy używając mikroskopu.Doskonale wykonane leczenie kanałowe mojej córki było podziwiane przy okazji wizyty u innego stomatologa.Pomógł mi także przy bólach szczęki gdyż współpracuje się w Szafirze z chirurgiem i ortodontą. Przyjemność wizyt wynika też z wyskiej kultury bycia Pana doktora. Polecam wszystkim ,którzy mają złe wspomnienia z wizyt w gabinetach stomatologicznych.
Opinia dodana przez: Bożena
Wspaniała stomatolog.Uprzejma, bezpośrednia, naprawdę wizyty u Pani doktor bez obaw i strachu.Polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Eleonora
Jest kompetentny w tym co robi bez zbędnego gadania
Strasznie bałem się dentystów, po wizycie u uprzejmej Pani doktor strach zniknął na dobre! Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, jak stomatolog to tylko tutaj.
Opinia dodana przez: Kuba
Najlepszy stomatolog w Pile! Z uśmiechem przyjmuję pacjentów, punktualnie, bez kolejki! Profesjonalnie tłumaczy plan leczenia i szczegółowo omawia stan uzębienia. Poświęca jak żaden inny lekarz dużo czasu na pacjenta. Z pewnością mogę polecić Pana dr. Macieja Wałkowskiego szczególnie dlatego, że uratował mi zęba, którego inny lekarz chciał mi usunąć!
Opinia dodana przez: Magdalena kanałówka
Dowas wszystcy chorzy informuje że doktor Daniel to wspaniały człowiek służący swą wiedzą i pomocą wiele mu zawdzięczam dzięki jego profesi dzisiaj mam nogę i chodzę Dziękuję Panie Doktorze niech Panu Pan Bóg Błogosławi i wiele szczęścia Pozdrawiam. L.G
Opinia dodana przez: Lechug2
Świetny chirurg, profesjonalizm w każdym calu POLECAM 😀 Nic dodać nic ująć! Poraz kolejny jestem bardzo zadowolona
Opinia dodana przez: Emilia
Polecam Panią doktor, zna się na rzeczy, wie co robi i dobrze to robi. Pomoże nawet najbardziej wystraszonym pacjentom. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka
Bardzo sympatyczna pani doktor.Posiada bardzo dobre podejście i dużą cierpliwość dla dzieci jak i dorosłych . Bardzo kompetentna i zawsze uśmiechnięta a wizyty sama przyjemność. Polecam
Opinia dodana przez: Monika
Swietny lekarz, godny polecenia.Malo takich pozostalo ktorzy maja czas dla pacjenta,wyjasnia szczegolowo naczym polega problem i skieruja na odpowiednie badania i w odpowiednie miejsce na dalsze leczenie.
świetny lekarz i dobry człowiek, przyjął z bólem, tłumaczy co będzie robić bardzo zaangażowany do tego wesoły, sympatyczny wręcz wita pacjenta w poczekalni. Pierwszy raz spotykam się z tak "ludzkim" lekarzem. szczerze polecam. pacjent
Bardzo dobry stomatolog - polecam. Zrobił dla mnie wszystko żebym był zadowolony z wizyty.

Łucja Kasior

Protetyk, Stomatolog

Uprzejma i kompetentna. Leczę się w gabinecie p. doktor od lat. Plomby trzymają latami. Zaobserwowałem niesamowite podejście do bojących się dzieci
Opinia dodana przez: Piotr
Wizyta w gabinecie pani Magdaleny Mierzjewskiej to straszne przeżycie, dlatego nikomu nie polecam korzystania z "opieki" medycznej Pani Doktor. Jest ona osobą bardzo niemiłą, opryskliwą, a jej krzyki i akty oburzenia (np. Dzwoniącymi telefonami i pytaniami pacjentów) słychać nawet na poczekalni. ZERO EMPATII i współczucia dla cierpiącego pacjenta, który za wizytę PŁACI i to sporą kwotę! Kiedy zgłoszano jej silny ból w trakcie zabiegu, doktor stwierdziła, że (cytat) " to ...
Opinia dodana przez: ODRADZAM WIZYTĘ
Brak profesjonalizmu. Wprowadzanie pacjenta w błąd przy umawianiu wizyty-Pani Doktor powinna zmienić asystentkę.
Opinia dodana przez: Iza
Polecam panią doktor, jest miła i kompetentna. Jedyny dentysta, którego się nie boję i chodzę do gabinetu z przyjemnością. Pani Beata tłumaczy dokładnie dolegliwości i omawia kroki leczenia. Polecam.
Opinia dodana przez: Anonima
Od kilku lat korzystam z gabinetu pana doktora, nie wiem co to strach przed bolesnymi zabiegami,(!!!) mam zawsze znieczuleni w czasie każdego zabiegu, POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Jarek
Nie polecam!!!! Dziecku ściągnął gips bez żadnego zdjęcia po 3 tyg i stwierdził że ręka wizualnie wygląda dobrze. Okazało się, że ręką nie była zrośnieta .Gdybym nie zrobiła zdjęcia od razu po ściągnięciu gipsu i kość by się przesunęła dziecko by miało operacje i druty. Jak tak można podejść do dziecka przy złamaniu prawej ręki trzonów kości przedramiennej i promieniowej z przemieszczeniem zeby bez żadnego prześwietlenia ściągnąć gips. Udało się ...
Opinia dodana przez: Justyna