Magdalena Mierzejewska

Chirurg stomatolog

Perfekcja - wyrywałem 8 całkowicie bez bólu. Także w następnych dniach nie odczuwałem żadnych dolegliwości.Rewelacja!

Profesjonalizm, kompetencja. Godna polecenia.

Profesjonalizm, kompetencja. Godna polecenia.

Ja również szczerze polecam!!! Miałam usuwanego zęba w 4-tym miesiącu ciąży, cały zabieg trwał może z minutę. Po ciąży napewno wrócę do Pani Doktor. Totalny profesjonalizm!!!

Usuwanie zębów mądrości- dłużej czekałam aż zacznie działać znieczulenie niż trwało samo usuwanie zatrzymanego zęba. Po nacięciu dziąsła trwało to nie więcej niż 1 minutę:) zabieg bezbolesny, teraz też nic nie boli (3h po usunięciu zęba). Polecam p. doktor.

Świetna dentystka,usuwała mi dwa zęby na raz zero bólu,polecam wszystkim i tym co się boją i tym którzy mniej się boją,fachowe podejście raz dwa i po kłopocie i cena bardzo dostępna.Po prostu super lekarz!!!

super, profesjonalnie. polecam. napewno tam wrócę

super, profesjonalnie. polecam. napewno tam wrócę

Zdecydowanie polecam. Miałam wyrywane korzenie ;( ale z uśmiechem na twarzy wyszłam. Perfekcjonistka !

Widać od razu , że to profesjonalistka w swoim fachu z bardzo dużym doświadczeniem o czym mogą świadczyć uzyskane dyplomy i staż pracy. Zarazem wykonuje pracę z delikatnością sprawiając jak najmniej bólu, duże poczucie humoru. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam. Cena w granicach normy.

Miałam wyrywane przez tą panią dwa zęby w tym jeden z dłutowaniem. Cała wizyta trwa bardzo krotko i po sprawie. Czeka mnie jeszcze jedna ósemka i mam nadzieję, że będzie tak dobrze jak z poprzednimi:)

DZIEKI NIEJ SLOWO DENTYSTA PRZESTAJE SIE ZLE KOJARZYC - SUPER FACHOWIEC W SWOJEJ DZIEDZINIE - W DODATKU REWELACYJNE POCZUCIE HUMORU!!!