lekarz Hanna Cywińska

Lekarz rodzinny, Pediatra

3,6
3,7

choruję od lat - od 18 lat wiem ze to choroba przewlekła - nie spotkałem lepszego lekarza - kiedyś mówiono "lekarz z powołania" - to moim zdaniem najlepiej opisuje PANIĄ DOKTOR

Poradnia dla dzieci na Puckiej w Wejherowie to mocne PRL zalatujące klimatem Auschwitz- rozbieramy dzieci do naga na korytarzu, na wezwanie lekarza do gabinetu, patyk w gębę, potem do widzenia i następny. Masówka na niecałych 10m2. Pomyślałam, że może chociaż lekarze dobrzy no i cóż... Pani doktor... powiedzieć nie można czasu może nie żałuje, kulturalna ale w porównaniu z innymi lekarzami, z którymi miałam przyjemność to niestety- w rzetelną wiedzę i argumenty słabo uzbrojona. Generalnie polecam osobom, które mają sentyment do PRLu i służby zdrowia sprzed 30 lat i chcą leczyć dzieci zgodnie z doktryną "bo tak" a nie chcą wnikać "dlaczego".

Pani doktor bardzo sympatyczna :) poświęca dużo czasu pacjentowi, a jeśli chcesz wiedzieć dokładniej co ci dolega to pytaj się to więcej się dowiesz :) bardzo polecam. Jestem zadowolona. Chodziłam do Pani Doktor od najmłodszych lat :)

Bardzo miła i sympatyczna lekarka. Zawsze pomocna i zaangażowana. Mam do p. doktor pełne zaufanie, ponieważ nie raz pomogła mnie i mojemu dziecku.

Doktor dosyć miła, ale mam wrażenie, że często przepisuje droższe leki chociaż istnieją tańsze zamienniki.

Najlepsza!!! :)zawsze wytłumaczy i wysłucha. Nigdy nie pogania podczas wizyty. Miła, uprzejma i cierpliwa. Jest dobrym lekarzem. Szczerze polecam!!!

Bardzo miła,ma podejście do dzieci,jestem zadowolona z Jej kompetencji i nie zmieniłabym na innego lekarza

Wspaniała lekarka, zawsze trafnie stawia diagnozę. Szczera, uśmiechnięta, idealny lekarz ;) POLECAM

Lekarka super można się u niej podejmować leczenia wszelkich chorób

Lekarka super można się u niej podejmować leczenia wszelkich chorób

Bardzo miła i dobra pani doktor. Zawsze uprzejma i pomocna.

Bardzo miła i dobra pani doktor. Zawsze uprzejma i pomocna.