lekarz Rafał Rogenbuk

Lekarz rodzinny

Cudowny lekarz. Empatyczny. Z dużą wiedzą. Najlepszy lekarz u którego byłam. Polecam. . . . . .

Cudowny lekarz.
Empatyczny.
Z dużą wiedzą.
Najlepszy lekarz u którego byłam.
Polecam.

Lekarz godny polecenia polecam z całego serca leczymy się całą rodziną i nie zamieniłabym na innego

Doktora znam ponad 20 lat. Jest to lekarz z prawdziwego powołania. Uratował mi życie, za co jestem doktorowi dozgonnie wdzięczna. Godny polecenia.

Tak jak już wcześniej było napisane, lekarz nadaje się tylko do wystawiania zwolnień. Leczę się już któryś miesiąc i poprawy nie widać. Jestem tak długo na zwolnieniu że nie zdziwię się jak mnie zwolnią z pracy. Chciałam skierowanie na dodatkowe badania "nie ma takiej potrzeby" nosz szlag by trafił z takim podejściem.

Prawdziwy lekarz z powołania! Zawsze trafnie trafi diagnozę! Zawsze chętnie udzieli pomocy. Oby więcej takich lekarzy!

Ten lekarz tylko do wystawiania zwolnień sie nadaje, nie polecam absolutnie nikomu ...................................................................

U mnie zainteresował się dolegliwością i skierował na dodatkowe badania.Zobaczymy, co dalej, czy jest godny polecenia, ale z większości opinii, które słyszałam jest dobrym lekarzem.

Lekarz super, godny polecenia u mnie zawsze trafia w 100% co mi dolega a jestem trudnym przypadkiem i nie zamieniłabym na innego lekarza a poza tym bardzo przystojny, uprzejmy.

Cudowny lekarz. Pozostalismy Mu "wierni" mimo wyprowadzki z Wejherowa. Nie zmienilismy przychodni, w ktorej przyjmuje. Ciepły, życzliwy, oddany pacjentowi. Pomógł nie raz w sytuacji, w której nawet szpital miał gdzieś pacjenta. Polecam w 100%

Dziękuję za trafną diagnozę,kompleksowe leczenie.Oby każdy lekarz wkładał tyle serca w swoją pracę.Godny polecenia każdemu.