lekarz Rafał Rogenbuk

Lekarz rodzinny

Polecam lek. Rogenbuka bardzo dobrze tłumaczy po prostu cudowny lekarz dziękuję czuję się bardzo dobrze

Nie wiem za co ten lekarz dostał tak dobre opinie.U mnie nie trafił z diagnozą,leczył mnie zamiast skierować do specjalisty,a ja czułem się coraz gorzej.Poza tym był dla mnie nie miły.Nie wiem być może się zmienił i "obrósł w piórka"... pacjent

bardzo dziekuje lek.Rogenbuk za trafne zdiagnozowanie choroby teraz czuje sie o niebo lepiej dziekuje teraz mamy b.dobrego lekarza w Bolszewie.Pozdrawiam

Wszystkim życzę takiego lekarza! Profesjonalista w każdym calu!

Wszystkim życzę takiego lekarza! Profesjonalista w każdym calu!

Bardzo polecam lek.Rogenbuka bardzo dobrze tłumaczy jak zpobiegac chorobie jest miłym uprzejmym lekarzem dziekuje i pozdrawiam.