dr n. med. Hanna Kozber

3,6
3,7
3,7
3,6

Polecam, jako pacjentka czułam się bezpiecznie i otrzymałam fachową pomoc. Sposób traktowania pacjenta wyjątkowy, ciepły, wzbudzający zaufanie. Pani Hanna Kozber to lekarz, którego będę zawsze polecać!!!

jestem zadowolona z wizyt u Pani doktor nie wiem czy jest to spowodowane tym iż są to wizyty prywatne ale zawsze uśmiechnięta chętnie odpowiada na zadawane jej pytania do tego bardzo wyczerpująco polecam wszystkim kobietom

Najbardziej nie mila kobieta jaka znam!! Traktuje pacjenta jak smiecia! Nie wiem jak na prywatnych wizytach ale w szpitalu porazka!

Polecam Tą Pania doktor!prowadzila moją ciąże.dobry specjalista i super fachowiec,mialam zlecone wszystkei badania,i moglam dzwonic z problemem do pani doktor nawetw srodku nocy !! i zawsze odebrala telefon wytlumaczyla,uspokoila.polecam zdecydowanie!

Zdecydowanie polecam!!! Mam dwójkę cudnych dzieci. Pani doktor Kozber prowadziła obie ciąże. Jestem bardzo zadowolona czego dowodem są wizyty raz do roku do dnia dzisiejszego. Kasia

Zdecydowanie polecam!!!
do roku do dnia dzisiejszego. Kasia

Lakarz moze i dobry ale zawiodlam sie na tej lekarce:( prowadzila moja ciaze ktora nie donosilam poniewaz obumarla:( nie dala mi skierowania na badania specjalistyczne potraktowala mnie dziwnie obco, zastanawiam sie czy nie zmienic lekarza??

Jeden z lepszych lekarzy jakich spotkalam w zyciu. Rzetelna i cierpliwa.

Jeden z lepszych lekarzy jakich spotkalam w zyciu. Rzetelna i cierpliwa.

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma,ale nic więcej,nie polecam

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma,ale nic więcej,nie polecam

Nie zainteresowała się pacjentką, zlekceważyła zgłaszane objawy,opieszała!

Nie zainteresowała się pacjentką, zlekceważyła zgłaszane objawy,opieszała!