lekarz Hanna Kurpiewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

3,9

Pani doktor bardzo mi zaimponowała swoją wyrozumiałością i podejściem do mojego chorego wnuka. Wiedza, umiejętność słuchania, wspaniały kontakt z małym pacjentem, zaangażowanie, trafna diagnoza i dobrze dobrane leki - wszystko na najwyższym poziomie. Pomimo, iż mój wnuk wcześniej nie był pacjentem Pani Doktor, (bo mieszka w innym województwie), a na korytarzu była duża kolejka oczekujących pacjentów, nie spotkaliśmy się z odmową przyjęcia. Zatem wystawiam ocenę najlepszą, jaką można wystawić lekarzowi. Serdeczne pozdrowienia dla Pani Doktor od Maciusia oraz jego wdzięcznej babci i mamy.

Miła, kompetentna, pomocna. Ja ze skierowaniami dla dzieci nie mialam żadnych problemów, wystarczyło wspomnieć i wypisywala. Dobry kontakt z dzieckiem (mój synek nie boi sie wizyt), daje dzieciom naklejki :) - może głupie, ale dla dzieci bardzo ważne :))) Szkoda, że nie przyjmuje prywatnie.

bardzo dobry lekarz, poświęca dużo czasu pacjentowi, jest bardzo uprzejma i dobrze tłumaczy choroby

Przede wszystkim kompetentna; słucha uważnie rodziców, potrafi ich uspokoić, wzbudzić zaufanie swoim podejściem do dzieci. Jest bardzo cierpliwa, podczas wizyt nie czuje się pośpiechu charakterystycznego dla typowych przychodni. Ciągle poszerza swoją wiedzę, co kilkakrotnie uratowało moje dziecko od ciężkich powikłań po przebytych chorobach. Nie przepisuje antybiotyków, jeśli nie są niezbędne. I to wszystko w ramach państwowej służby zdrowia, a nie słono opłacanych prywatnych wizyt.

nieodpowiedzialna nie udzielila pomocy mojemu 6-miesięcznemu synkowy , ktory strasznie kasłał ,KURPIEWSKA nie chciała go osłuchać powiedziała cytuję 'ze ma za duzo pacjentów i pomocy nie udzieli" czy tak postępuje lekarz !!! nie chciała pomóc niemowlęciu!!!!! pomocy udzielił inny lekarz co się okazało mój syn miał kaszel krtaniowo tchawicowy móg sie nawet udusić !!! a pani KURPIEWSKA NIE CHCIAŁA GO ZBADAĆ!!! SKŁADAM NA NIĄ SKARGE!

Umie zająć się chorym, w razie jakichkolwiek wątpliwości kieruje do specjalistów na dalsze badania. Zawsze uprzejma i z odpowiednim podejściem do pacjenta.

Nie daje skierowań. Nie daje skierowań na badania i do specjalistów.

Nie daje skierowań. Nie daje skierowań na badania i do specjalistów.