lekarz Hanna Moczulska

Pani doktor wykonywała moje trzy badania prenatalne. Wszystkie z najlepszą starannością, nie było pomyłki co do płci i przede wszystkim Pani doktor wszystko nam tłumaczyła, rozmawiała z nami, nie czuliśmy się nieswojo jak przy każdym innym lekarzu. Bardzo polecam, przy drugiej ciąży tylko do Pani Hanny. :)

Pani Dr Hanna Moczulska jest świetnym fachowcem, tłumaczy wszystko dokładnie, a poza tym jest pozytywną, wspaniałą i ciepłą osobą. Dawno nie czułam się tak zaopiekowana przez innego lekarza :)

Pani doktor jest wspaniałą, niesamowicie dokładną i cierpliwa osobą. Podczas USG tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, nie zostawia pacjentki w niewiedzy. Do tego jej uprzejmość i podejście do drugiego człowieka są na najwyższym poziomie. Szkoda, że takich lekarzy jest tak niewiele...

Najlepsza i najdokładniejsza lekarz jaką znam. Wszystko wyjaśnione. Dzidzia zbadana bardzo dokładnie. Lekarz o ogromnych kompetencjach a przy tym ciepła, uprzejma i przemiła kobieta. Z całego serca jej dziękuję za wykonane usg. Polecam serdecznie.