lek. med. Hanna Stojanik

Chirurg dziecięcy, Pediatra

Polecam na prawdę Najlepszy chirurg dziecięcy Gdy z maja corką tam przyjechalyśmy bardzo dobrze sie nia zajeła po kilku tyg. moja corka jest zdrowa

Polecam na prawdę
Najlepszy chirurg dziecięcy

Lekarz godny polecenia, profesjonalny, życzyliwy, z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Super. Gorąco polecam.

Wspaniała Pani doktor, niezwykle cierpliwa i delikatna, wyrozumiała, serdeczna dla dzieci!!! Gdyby wszyscy lekarze byli chociaż po części tacy jak Ona, byłoby super!!!

Gdyby wszyscy lekarze byli chociaż po części tacy jak Ona, byłoby super!!!

Podchodzi z sercem do swoich malych i nie tylko pacjentow. Rzetelna w pracy,kompetentna,sumienna,wrazliwa,uczuciowa. Bardzo,bardzo polecam-lekarz z powolania.

Wspaniałe podejście do dzieci, dużo serca,serdeczność, delikatność przy wykonywaniu zabiegów, otwartość. Polecam - lekarz z powołania.

Polecam - lekarz z powołania.

Oddany lekarz swoim małym pacjentom , prowadziła moje dwie pociechy, miła, uczynna, obowiązkowa. Lekarz z powołania Zdecydowanie polecam.

Lekarz z powołania

Zdecydowanie polecam.

Super lekarz, duza cierpliwosc, ciepla wobec dzieci, sumienna , kompetentna. Jestem matka dwoch corek i latami leczone i badane u Pani dr goraco polecam tego lekarza !!!

Pani dpktor jest niezwykle cierpliwa osoba widac ;ze kocha dzieci i ma do nich wlasciwe podejscie pomijajac kompetencje i trafna diagnostyke.Zycze sukcesow i pozdrawiam

Dziecko przez około 3 minuty na pół nagie (bez spodni i majtek) siedziało czekając na badanie, a z uwagi, iż nie chciało się położyć (co kolejny lekarz chirurg uznał za wcale nie konieczne przy badaniu - badanie było w następny dzień u innego chirurga w tym samym Centrum) Pani doktor nie tylko nie podeszła nawet do niego (stojąc półtora metra od nas), ale kazała mi opuścić gabinet (dziecko mi się rozpłakało) i przeprowadzić męską rozmowę z czterolatkiem na temat jego zachowania u lekarza i w tym czasie obsłuży sobie innego pacjenta, A TO JUŻ JEST ŻENUJĄCE. MIMO WSZYSTKO POZDRAWIAM PANIĄ I ŻYCZĘ WIELU SUKCESÓW W PRACY ORAZ LEPSZYCH DNI I HUMORU, NIŻ TEN W KTÓRYM U PANI BYLIŚMY.

bardzo dobry lekarz i uprzejma konkretnie podchodzi do problemu nie owija w bawełne jest fachowcem w swoim zawodzie