lekarz Hanna Wasilewska

Radioterapeuta

Świetna Pani Doktor , chciałbym z Nią wznowić Kontakt ( kiedyś miałem okazję poznać Jej fachowość i znajomość onkologii) . Przy okazji przepraszam za tak długie milczenie Pozdrawiam WhatsApp 602649646

Pozdrawiam WhatsApp 602649646

Bylam na koncu grudnia u pani doktor ktora po krotkim badaniu przepisala mi rehabilitacje poszlam tam z jedna noga po kontuzji druga zdrowa i obolałymi ramionami dostalam krio na ramiona boa na nogi i cwiczenia obu nog na podwieszkach wykupiłam zabiegi prywatnie z nadzieja na poprawe po 5 zabiegach poczulam okropny bol w prawej zdrowej nodze w tej chwili siedze przykuta do lozka z potwornym bolem niby to rwa miała byc zabieg na podwieszkach byl zalecony nieodpowiedzialnie bo zrobił ze mnie kaleke bol nie do zniesienia te zabiegi uszkodziły mi zdrowa noge i w nadziei na poprawe jeszcze za to zapłaciłam .Nie pozwoliłabym tej pani nawet leczyc moich zwierzat