lekarz Helena Najdek

Lekarz… jeżeli wogole można tak ją nazwać .. nieuprzejmy, zero empatii, bez żadnej komunikacji z pacjentem ani z rodziną. Taktyka to bozbyc się pacjenta i mieć spokój.

Lekarz tragiczny jestem zbulwersowana pobytem na SOR w MSWiA pielęgniarka pobrała mi krew i zmierzyła ciśnienie oraz saturacje. Natomiast wskazano mi krzesło w przedsionku przy drzwiach wyjściowych które bez przerwy były uchylone bo personel ciągle wychodził na papierosa,. Owa Pani lekarz dopiero pod koniec pobytu poprosiła mnie do pomieszczenia badań i osłuchała czterema przyłożeniami słuchawki. oświetleniem oczu przez telefon komórkowy. I stwierdza ze nic mi nie jest pomimo że byłam bardzo osłabiona, kaszlącą - to mi podano maseczkę. Przez 3 godz pobytu na SOR przyjęto dwie osoby. Oraz ja która potraktowano jak intruza - pomimo mówiłam że choruje astme, lecz pani lek stała jak nieobecna, nikt nie przeprowadził ze mną wywiadu, a Pan pielęgniarz ogolony na łyso był bardzo arogancki krzykliwy że powinnam zgłosić się na badanie do przychodni (przyjechałam na SOR karetka) może przykre to co napisze ale p. Lek do nadaje się do badań w prosektorium a nie do badania i pomocy ludziom chorym. Nikomu nie polecam sor w MSWiA to jest wykańczalnia ludzi chorych. Anikt nie wybierał im zawodu sami to zrobili i ich przesłaniem jest pomagać i leczyć. Ja przez ich nieufolnosc leczę się na przewlekłe zapalenie płuc

Lekarz tragiczny ,podczas naszego pobytu na izbie kilkanaście razy wychodziła na papierosa ,poprosiłem o wypis to powiedziała nie odwracając sie nawet ze nie ma teraz czasu

Dopytując się o kartę wypisu Taty ze szpitala usłyszałem "o Jezu czego Pan jeszcze chce". Brak słów