Helena Tretau

2,4

Nie polecam. Trafiłem do pani Tretau z powodu ciała obcego w oku. Po pierwszej wizycie miało być dobrze ale cały czas czułem coś w oku (drapanie) więc po 5 dniach kolejna wizyta. Chciała kolejne pieniądze ale gdy zagroziłem że ją pozwę do sądu za błąd w sztuce to przyjęła mnie gratis i po oględzinach oka stwierdziła że jest wszystko OK tylko muszę czekać aż oko się zagoi. Od razu umówiła mnie na kolejną wizytę kontrolną podkreślając że będę musiał zapłacić. W tej sytuacji umówiłem się na wizytę u innego okulisty i tamten znalazł i usunął ciało obce z oka. Jak to możliwe że p. Tretau nie znalazła nic niepokojącego w moim oku pomimo 2 wizyt? Bo ma w nosie zdrowie pacjenta - liczy się kasa! Na dodatek przepisuje drogie krople do oczu (około 50 zł). Inny okulista przepisał mi krople za 7zł. Uprzejmość p. Tretau też jest dyskusyjna- podczas pierwszej wizyty gdy płaciłem to witała mnie jak starego dobrego znajomego. Podczas 2 wizyty za którą nie płaciłem (uważam że usługa medyczna też podlega reklamacji wszak płacę i wymagam) już nie było tak miło. Ja rozumiem że każdy może popełnić błąd ale trzeba umieć się przyznać do błędu i go naprawić. Ludzie unikajcie tego gabinetu jak ognia!

Polecam. Pani Doktor konkretna, nie owija w bawełnę. Dokladnie opisuje stan rzeczy, jestem zadowolony. Czytam opinie ludzi i widzę, że można łatwo kłamać i oczerniać bezkarnie inne osoby. Odnosząc się do opinii P.Angeliki: Jeśli Lekarz zaleca okulary to musi wypisać receptę za free, musi wyrobić dla pacjentki okulary za free, bo on chce, dalej musi zapłacić za auto bo pacjentka przyszła na badania do prawa jazdy a potem musi jeździć autem bo chce. Obserwuję ludzi i widzę, że są coraz bardziej pretensjonalni, nie mają pojęcia o sprawie ale maja dużo ...

Obserwuję ludzi i widzę, że są coraz bardziej pretensjonalni, nie mają pojęcia o sprawie ale maja dużo do powiedzenia i oczernienia.
Ps. GORĄCO POLECAM PANIĄ DOKTOR!!

Nie polecam. Byłam na badaniu do prawa jazdy Pani zaleciła okulary korekcyjne do prowadzenia pojazdu jednakże nie wystawiła recepty stwierdziła że musi być jeszcze jedno dodatkowo płatne badanie a żeby tego było mało przy pisaniu wyniku pomyliła lewe oko z prawym co wyszło na jaw po konsultacji z innym okulistą.

Pani nie godna polecenia!!! dobrała mi zbyt mocne wartość szkieł do okularów. Badanie na soczewki trwało zaledwie kilka minut, Pani nie chciała podać firmy z której zamówi mi soczewki twierdząc, że takiej w internecie nie znajdę, nie podała żadnych informacji dotyczących soczewek, mówiąc , że ona nie wie, (bo wysyła informacje do firmy i oni tam przeliczają wartości - totalne kłamstwo) i może dać mi tylko receptę na okulary. Recepta oczywiście została źle wypisana, cylinder +0,75 zamiast -0,25 oś 70 zamiast 179. Także nie polecam. Ma sprzęt z którego nie ...

Pani nie godna polecenia!!!
dobrała mi zbyt mocne wartość szkieł do okularów. Badanie na soczewki trwało zaledwie kilka minut, Pani nie chciała podać firmy z której zamówi mi soczewki twierdząc, że takiej w internecie nie znajdę, nie podała żadnych informacji dotyczących soczewek, mówiąc , że ona nie wie, (bo wysyła informacje do firmy i oni tam przeliczają wartości - totalne kłamstwo) i może dać mi tylko receptę na okulary. Recepta oczywiście została źle wypisana, cylinder +0,75 zamiast -0,25 oś 70 zamiast 179. Także nie polecam. Ma sprzęt z którego nie potrafi korzystać!

NIE POLECAM! Pani łąkoma tylko i wyłącznie na pieniądze, nie przejmuje się konsekwencjami swojego postępowania. Wpływa negatywnie na psychikę strasząc, że się jest chorym na wyimaginowaną przez nią chrobe, żeby móc na pacjentach zarabiać. Daje dodatkowe zbędne badania i zbędne wizyty. Wciska kity tylko po to żeby zarobić. Żaden lekarz z powołania, hajsik do główki uderzył. Wmawia ludziom wady wzroku żeby chyba zamaskować swoją wade mózgu. Badanie wzroku i dobór szkieł powinny być wykonane dokładnie a nie w 2 minuty ( no bo przecież ma w kolejce inne osoby z pieniędzmi w kieszeni) przez co dobrała mi za mocne okulary ( które przecież niszczą wzrok ) Nie bez powodu ma opinie negatywną wśród ludzi. Radze się pani ogarnąć zwłaszcza, że nieliczni są tak bogaci żeby wyrzucać w błoto ( bo na leczenie wyimaginowanych chorób ) co tydzień 100zł. A wkręcając ludziom takie rzeczy gwarantuje pani im tylko okropny stres o własne zdrowie, co odbija się na psychice. Lepiej byłoby zarabiać mając dobrą renome a nie opinie wyłudzaczki don't you think? ZDECYDOWANIE NIE POLECAM, JAK WIDAĆ NEGATYWNE KOMENTARZE SA TU NIE BEZ POWODU.

NACIĄGACZKA, WYMYŚLIŁA CHOROBĘ KTÓREJ NIE MIAŁAM, tylko po to,aby przychodzić co miesiąc na \wizytę i zosta\wiać 100zl. NIE /POLECAM ! i na dodatek do/paso\wala mi zle okulary, ktore mialy z

Znakomity lekarz. Wyleczył moje alergiczne zapalenia spojówek!

Znakomity lekarz. Wyleczył moje alergiczne zapalenia spojówek!

Plusy:pani doktor jest miła i zdaje się mieć dobrą wiedzę oraz sprzet. Minusy: wmówiła mi chorobe oczu, której nie mam, ale którą musiałam co miesiąc u niej kontrolować! Za odpowiednią sumkę, oczywiście i obowiązkowo kilka razy w roku pole widzenia(za dodatkowe 50 zł).Przestałam do niej chodzić, ta pani zdaje się myśleć, że wszyscy maja tyle pieniędzy, co ona.

Pani Tretau to potrafi ale naciagać klientów na zbedne badania ktore kosztuja 100 zł, zaoferewała badanie ale nic nie mowiła ze bede dodatkowo płacił za to badanie dopiero na koniec po badaniu dowiedzialem sie ze musze dopłacić!!!!!! naciągacze!!!! nie polecam tego gabinetu

Pierwsza wizyta 80 zł,ale badanie kontrolne 70 zł?!Chodzi o leki przepisane na zapalenie spojówek.Czy wszyscy jesteśmy milionerami?Tłumacząc przyczyny i objawy choroby Pani doktor jest trochę kąśliwa.