Helena Tretau

2,4

To tylko wyludzenie kasy chodzilem tam ponad pol roku i potem dowiedzialem sie u innego olulisty w olsztynie ze mam jaskre .Okropnosc .Nie polecam Ilawa

Pani Doktor i jej pracownicy (salon optyczny) są uprzejmi..do momentu kiedy się im kieszenie napycha pieniędzmi!!!!!!!!

Dowiedzialem sie o cukrzycy o ktorej nie mialem swiadomosci, lekarz mial glukometr w gabinecie i cukier mialem 459. Polecam.

Moim zdaniem to tylko wyciągnięcie kasy. Paani ta jest bardzo wrażliwa i z byle czym chce gonić po lekarzach. W moim przypadku było tak,że kazała mi noscić okulary-gdy pojechałam do innego okulisty zdecydował, że żadnych okularów nie potrzeba Gdybym na jej opini zakończyła leczenie-dziś byłabym już niewidoma. Nie polecam

Gdybym na jej opini zakończyła leczenie-dziś byłabym już niewidoma. Nie polecam

Super osoba tlumaczy problrm obsluga okulistyczna doradca oprawek super POLECAM! Z lubawy

nie pojdę więcej..........na wizytę do tej pani

nie pojdę więcej..........na wizytę do tej pani

Publiczna opieka okulistyczna w Ilawie jest tragiczna, wlasciwie nie istnieje !!! W swietle powyzszego kazdy lekarz okulista dzialajacy na tym (a szczegolnie wiejskim) terenie jest cenny i poszukiwany bez wzgledu na status funkcjonowania.Z pomocy Pani dr.Heleny Tretau korzystam od wielu lat.Mankamentem dla mnie jak i dla wielu podobnych mi pacjentow sa koszty zwiazane z wizyta.Tam GDZIE jest to mozliwe ,,TWOJ,, lekarz powinien je dostrzegac i mozliwe obnizac.Wydaje mi sie ze Pani dr wypisujac recepty (tansze zamienniki) nie zawsze pamieta o tej kwesti.Generalnie jednak jest osoba mila i kompetentna, dba o swoich pacjentow - jej uslugi polecam innym. Rencista z Wiewiorek.

Bardzo serdecznie polecam

Bardzo serdecznie polecam