Filtruj terminy

Onkolog, Hematolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Lekarski
Elbląska 19
11-041 Dajtki, Olsztyn

Pani Doktor jest świetnym specjalistą z ogromną wiedzą,trafnie diagnozuje problem i ustala skuteczne leczenie. Ponadto jest przemiłym człowiekiem, zawsze uśmiechnięta. Najlepszy lekarz z jakim miałam okazję się spotkać. Polecam z całego serca!

lekarz Andrzej Kołtan

szpital uniwersytecki im jurasza

Bydgoszcz

Wspaniały lekarz !!! Uczynny ,dba o pacjenta jak o swojego Mądry,otwarty człowiek Oby więcej takich było Jeżeli bym miała polecić onkologa dziecięcego na pewno polecę tego lekarza

dr hab. n. med. Anna Klukowska

Hematolog dziecięcy

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

Właśnie przeczytałam opinie sprzed kilku lat i niestety nic się nie zmieniło. Pani doktor łaskawie wysłuchała dlaczego przyszłam z dzieckiem na konsultację po czym dała do zrozumienia że problem z którym przyszlam jest nijaki. Podałam wyniki badań po czym nawet nie powiedziała nic o nich. Dziecko zbadała asystentka a Pani doktor siedziała tyłem z nosem w komputerze. Zimna, małe zainteresowanie pacjentem. Daję 3 gwiazdki we większości kategorii
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Agnieszka Jatczak-Gaca

Katedra i Klinika Pediatrii Hematologii i Onkologii

85-094 Bydgoszcz

BARDZO SYMPATYCZNA PANI DOKTOR GODNA POLECENIA BYŁAM Z CÓRKĄ PIERWSZY RAZ U NIEJ I NIE MOGĘ POWIEDZIEC ZŁEGO SŁOWA GODNA POLECENIA
Opinia dodana przez: JANINA

dr Grażyna Karolczyk

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Genialny lekarz. Zna się na rzeczy, pomoże w 100%. Osoba miła, pracowita, działa z uśmiechem na twarzy. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: gość

dr hab. n. med. Tomasz Urasiński

Klinika Pediatrii, Onkologii i Hematologii Dziecięcej

Szczecin

Panu doktorowi T.Urasińskiemu jestem dozgonnie wdzięczna.Przez kilka lat przeprowadzał moje dziecko przez chorobe nowotworową, rozumiejąc moją rozpaczliwą bezradność. Zawsze z jednakowym zaangażowaniem, cierpliwością i sercem do małych pacjentów.Zawsze z cierpliwością i zrozumieniem do zagubionych i przerażonych rodziców tychże.
Za wszystko serdecznie Panu Doktorowi dziękuję.
Z wyrazami ogromnego szacunku Zofia Gregorczyk-Kollmann

dr n. med. Izabela Pałgan

Bydgoszcz

Bardzo kompetentna, uprzejma pani doktor. Moja coreczka leczona przez innych lekarzy antybiotykami przez dr Pałgan wyleczona z nawracających angin bez inwazyjnych terapii. trudno się do niej dostać, ale warto poczekać.

dr n. med. Krzysztof Kątski

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Bardzo dobry fachowiec, a do tego wspaniały człowiek. Jestem jego pacjentką i od kiedy się mną zajmuje czuję się bezpieczna. Klasa nażdym kroku.

prof. dr hab. n. med. Anna Raciborska

Onkolog, Hematolog dziecięcy

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109

Pani Doktor to najbardziej oddany lekarz pediatra jakiego spotkałam. Świetny fachowiec, miła, uprzejma, a dotego bardzo skromna. Zawsze pomoże. Polecam nawet najbardziej wymagającym rodzicom. Dziękuję Pani Doktor:)

lekarz Joanna Pohorecka

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

p.doktor się wypaliła.zero empatii.stwarza wrażenie zakręconej i zmęczonej.jest ciągle poirytowana.nie polecam.