Filtruj terminy

Hematolog Dziecięcy

Klinika Pediatrii, Onkologii i Hematologii Dziecięcej

Szczecin

Panu doktorowi T.Urasińskiemu jestem dozgonnie wdzięczna.Przez kilka lat przeprowadzał moje dziecko przez chorobe nowotworową, rozumiejąc moją rozpaczliwą bezradność. Zawsze z jednakowym zaangażowaniem, cierpliwością i sercem do małych pacjentów.Zawsze z cierpliwością i zrozumieniem do zagubionych i przerażonych rodziców tychże.
Za wszystko serdecznie Panu Doktorowi dziękuję.
Z wyrazami ogromnego szacunku Zofia Gregorczyk-Kollmann

Za wszystko serdecznie Panu Doktorowi dziękuję.
Z wyrazami ogromnego szacunku Zofia Gregorczyk-Kollmann

dr n. med. Izabela Pałgan

Bydgoszcz

Bardzo kompetentna, uprzejma pani doktor. Moja coreczka leczona przez innych lekarzy antybiotykami przez dr Pałgan wyleczona z nawracających angin bez inwazyjnych terapii. trudno się do niej dostać, ale warto poczekać.

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Bardzo dobry fachowiec, a do tego wspaniały człowiek. Jestem jego pacjentką i od kiedy się mną zajmuje czuję się bezpieczna. Klasa nażdym kroku.

dr Wanda Badowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Elbląska 19
11-041 Dajtki, Olsztyn

Mam mieszane uczucia.Z jednej strony Pani doktor jest osobą, która poświęca dużo czasu pacjentowi, lubi dzieci, ma do nic podejście, dziecko nie boi się wizyty lekarskiej. Tłumaczy cierpliwie, bada dokładnie. Jak byłam z przeziębioną córką to osłuchała, płucka, w uszka zajrzała, brzuszek zbadała. Można mieć zaufanie do tej pani doktor. Ma jednak jeden duży minus. Gabinet wyposażony bardzo oszczędnie, nie widziałam narzędzi jednorazowego użytku. Pacjentów umawia z bardzo małym zapasem czasu i w rezultacie w poczekalni siedzi się po 1,5 godziny. Poczekalnia jest mała, nie ma żadnej wentylacji. Czekając zimą (latem to można w ogródku posiedzieć)z dzieckiem ponad godzinę w pomieszczeniu gdzie bez przerwy ktoś kichał, kaszlał sama nabawiłam się poważnej infekcji dróg oddechowych z czasowym upośledzeniem węchu.

dr Grażyna Karolczyk

Onkolog, Hematolog dziecięcy

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Genialny lekarz. Zna się na rzeczy, pomoże w 100%. Osoba miła, pracowita, działa z uśmiechem na twarzy. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: gość

Katedra i Klinika Pediatrii Hematologii i Onkologii

85-094 Bydgoszcz

BARDZO SYMPATYCZNA PANI DOKTOR GODNA POLECENIA BYŁAM Z CÓRKĄ PIERWSZY RAZ U NIEJ I NIE MOGĘ POWIEDZIEC ZŁEGO SŁOWA GODNA POLECENIA

Opinia dodana przez: JANINA

lekarz Andrzej Kołtan

Onkolog, Hematolog dziecięcy

szpital uniwersytecki im jurasza

Bydgoszcz

Wspaniały lekarz !!! Uczynny ,dba o pacjenta jak o swojego Mądry,otwarty człowiek Oby więcej takich było Jeżeli bym miała polecić onkologa dziecięcego na pewno polecę tego lekarza

Marszałkowska 28 (nad Trasą)

Pani doktor jest bardzo nieprzyjemną osoba, sprawia wrażenie mocno zmęczonej swoją pracą... Miałam okazję poznać Panią Doktor w szpitalu na Banacha, w miejscu, gdzie są dzieci są bardzo chore, a rodzice przerażeni... Niestety na Pani doktor nie robi to chyba już żadnego wrażenia, jest opryskliwa, niesympatyczna, udziela zdawkowych informacji (a najlepiej w ogóle), a przede wszystkim nie ma szacunku do ludzi ( o empatii nie wspominając). Pacjentom poświęca mało uwagi - badanie trwa max kilka minut, rozmowa z rodzicem - poniżej minuty. Ciągle się spieszy, pacjent i rodzic są na ostatnim miejscu... Mam nadzieję nigdy więcej nie musieć trafić z dzieckiem na tę Panią.

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Anna Raciborska

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109

Pani Doktor to najbardziej oddany lekarz pediatra jakiego spotkałam. Świetny fachowiec, miła, uprzejma, a dotego bardzo skromna. Zawsze pomoże. Polecam nawet najbardziej wymagającym rodzicom. Dziękuję Pani Doktor:)

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

p.doktor się wypaliła.zero empatii.stwarza wrażenie zakręconej i zmęczonej.jest ciągle poirytowana.nie polecam.