Lekarze Hematolog dziecięcy Bydgoszcz

lekarz Wojciech Świstek

Stomed NZOZ
ulica Dworcowa 47
85-009 Bydgoszcz

Polecam serdecznie. Pan doktor poświęcił odpowiednią ilość czasu na mój przypadek, wizyta przebiegła bardzo sympatycznie.
Opinia dodana przez: KamilaG

dr n. med. Izabela Pałgan

Hematolog dziecięcy, Onkolog

Bydgoszcz

Bardzo kompetentna, uprzejma pani doktor. Moja coreczka leczona przez innych lekarzy antybiotykami przez dr Pałgan wyleczona z nawracających angin bez inwazyjnych terapii. trudno się do niej dostać, ale warto poczekać.

lekarz Jarosław Czyż

85-168 Bydgoszcz

Dr. Czyż jeden z najlepszych specjalistów z dziedziny hematologii. 14 lat temu dzięki zastosowanemu przez niego leczeniu i podejściu do mnie jako pacjentki mogę z czystym sumieniem polecić go jako wspaniałego lekarza z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Mogę tylko dodać, że po pierwszej diagnozie mojej choroby - chłoniak, wtedy dawno mi 7 dni życia. Miły, życzliwy, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

Danuta Błońska

Hematolog

85-168 Bydgoszcz

Pani doktor z szacunkiem traktuje pacjenta, włącza swoje zalecenia do dotychczasowego schematu leczenia, ma szerokie kompetencje wykraczające poza własną specjalizację, jasno precyzuje diagnozę, tłumaczy problemy. Jestem pod wrażeniem kultury przekazywania informacji i skuteczności terapii.
Opinia dodana przez: Andrzej Nowakowski

lekarz Adam Główczewski

Wizyty domowe, Hematolog

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakł‚ad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy
ulica Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Lekarz z bardzo dobrym podejściem do dziecka, przyjemny i kompetentny. Widać poświęcenie w pracy z pacjentem. W sposób jasny i zrozumiały formułuje swoje zalecenia. Szczerze polecam wizytę.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Agnieszka Jatczak-Gaca

Hematolog dziecięcy

Katedra i Klinika Pediatrii Hematologii i Onkologii
85-094 Bydgoszcz

BARDZO SYMPATYCZNA PANI DOKTOR GODNA POLECENIA BYŁAM Z CÓRKĄ PIERWSZY RAZ U NIEJ I NIE MOGĘ POWIEDZIEC ZŁEGO SŁOWA GODNA POLECENIA
Opinia dodana przez: JANINA

lekarz Andrzej Kołtan

Hematolog dziecięcy, Onkolog

szpital uniwersytecki im jurasza
Bydgoszcz

Niezwykły człowiek, niezwkły lekarz. Prowadził moją córeczkę w oddziale onkologii, prześlismy razem wiele. Trzeba przyzwyczaić się do Jego specyficznego humoru, często gburowatego i gruboskórnego, natomiast skrzydla rozpostarte nad pacjentem rekompensują wszystko. Bardzo zaangażowany, kompetentny lekarz. Specjalista w każdym calu.
Opinia dodana przez: Katarzyna

prof. dr hab. n. med. Mariusz Wysocki

Onkolog, Hematolog

Karłowicza
Bydgoszcz

Nie oceniam kompetencji Pana Wysockiego, myślę że profesura i specjalność z pediatrii, onkologii i hematologii świadczą o wysokich umiejętnościach. Ocenię za to mało profesjonalne podejście do pacjentów, a raczej klientów. Pierwsza wizyta w Centrum Wysoccy to 45 min. spóźnienia - słów "przepraszam za spóźnienie" brak. II wizyta - pacjenci już czekają w gabinecie, po 20 min. Pan Wysocki odprowadza znajomego do wyjścia i wraca. Już jest godzina nasze wizyty, lecz ...
Opinia dodana przez: Maciej
Nie polecam. Udałam się prywatnie do Doktora w sprawie konsultacji i omówienia wyników. Doktor nie spojrzał nawet na wszystkie wyniki, które dostarczyłam. Obejrzał mi dłonie, zapytał czy krwawie z nosa, a wyniki, które są poniżej norm ocenił jako " ja bym się nie przejmował, ludzie dzielą się na chorych przebadanych i nie przebadanych". Większość wizyty, za którą zapłaciłam 200 zł opowiadał o swojej zmarłej małżonce, szacunku mężczyzny do kobiety i ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Grażyna Gadomska

Bydgoszcz

Nie polecam!!!! Pani doktor sprawia wrażenie mało kompetentnej, jest opryskliwa, nie ma ochoty na rozmowę z pacjentem. Wiecznie marudzi O tym jak jej źle, bo ona ma tyle pracy. Nie jest to lekarz z powołania. Powinna zmienić zawód, bo do leczenia to ona się nie nadaje.

dr Anna Jachalska

Hematolog, Internista

lekarz Grażyna Semeńczuk

Internista, Hematolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LEŚNA"
ulica Czerkaska 22
85-636 Bydgoszcz