Filtruj terminy

Lekarze Hematolog dziecięcy Kielce

lekarz Adam Dmoch

Duża 6
25-304 Kielce

po ostatnim pobycie na oddziale chorób wewnętrznych i diabetologii Szpitala Kieleckiego chciałbym serdecznie polecić pana doktora za bardzo dobre podejście do pacjenta i chęć pomocy jeszcze raz polecam pana doktora jak i cały oddział
Opinia dodana przez: Mirek

dr Grażyna Karolczyk

Hematolog dziecięcy, Onkolog

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Genialny lekarz. Zna się na rzeczy, pomoże w 100%. Osoba miła, pracowita, działa z uśmiechem na twarzy. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: gość

lekarz Marzena Wątek

SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE NEOMED
ul. Świętego Leonarda 1/27
25-311 Kielce

Świetny lekarz. chodziłem do innego parę lat i wyglądało to tak jakbym spotykał się z magiem. Jakieś badania zalecenia typu "lataj nisko i nie za szybko" i tyle. Gdy przeszedłem do Pani Doktor Wątek wszystko się odmieniło. Przeprowadziła kompleksowe badania, wytłumaczyła mi co jest dobrze a co nie, ale nie ma jeszcze zagrożenia (choć problem istnieje), nakreśliła strategię działań i ją realizuje. Poza tym jest miłą komunikatywną lekarką. Życzyłbym każdemu ...

lekarz Agnieszka Stelmach-Gołdyś

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

chciałam bardzo podziekowac pani dokor ze dzięki niej jej wrazliwosci zosalam przyjeta do szpitala chcialal jej powiedzieć Dziekuje pani dokor pacjentka

lekarz Marcin Pasiarski

Hematolog

Świętokrzyskie Centrum Onkologii
Kielce

Bardzo polecam <3 W końcu po prawie 2 latach chodzenia po lekarzach, czuję się wysłuchana :) nie pamiętam kiedy spotkałam tak serdecznego, wrażliwego na innych człowieka. Już nie jestem statystyką :) dziękuję.
Opinia dodana przez: Domka

lekarz Maria Nowakowska-Domagała

Zakład Dermatologiczny
Przecznica 3
25-513 Kielce

Dr.Nowakowska-Domagała. Najgorszy lekarz jaki może być. Leczę się od 7 lat na anemię autoimmunohemolityczną w poradni hematologicznej. Do niedawna w szpitalu dziecięcym, ale trzeba było już przejść do dorosłych. Pani doktor po 2 wizycie stwierdziła, że ze strony hematologii nic się nie dzieje i, że nie potrzebuję dalszego leczenia. Leki oczywiście biorę cały czas (sterydy "METYPRED") bo wiadomo, że bez tego nie dałabym rady normalnie funkcjonować, ponieważ po każdym odstawieniu ...
Opinia dodana przez: gość

lekarz Joanna Pohorecka

Hematolog dziecięcy

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

p.doktor się wypaliła.zero empatii.stwarza wrażenie zakręconej i zmęczonej.jest ciągle poirytowana.nie polecam.