Hematolog Bydgoszcz

prof. dr hab. n. med. Mariusz Wysocki

Onkolog, Hematolog

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz

Nie oceniam kompetencji Pana Wysockiego, myślę że profesura i specjalność z pediatrii, onkologii i hematologii świadczą o wysokich umiejętnościach. Ocenię za to mało profesjonalne podejście do pacjentów, a raczej klientów. Pierwsza wizyta w Centrum Wysoccy to 45 min. spóźnienia - słów "przepraszam za spóźnienie" brak. II wizyta - pacjenci już czekają w gabinecie, po 20 min. Pan Wysocki odprowadza znajomego do wyjścia i wraca. Już jest godzina nasze wizyty, lecz ...
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Andrzej Kołtan

Hematolog dziecięcy, Onkolog

szpital uniwersytecki im jurasza

Bydgoszcz

Wspaniały lekarz !!! Uczynny ,dba o pacjenta jak o swojego Mądry,otwarty człowiek Oby więcej takich było Jeżeli bym miała polecić onkologa dziecięcego na pewno polecę tego lekarza

lekarz Grażyna Gadomska

Nie polecam!!!!
Pani doktor sprawia wrażenie mało kompetentnej, jest opryskliwa, nie ma ochoty na rozmowę z pacjentem. Wiecznie marudzi O tym jak jej źle, bo ona ma tyle pracy. Nie jest to lekarz z powołania. Powinna zmienić zawód, bo do leczenia to ona się nie nadaje.

lekarz Agnieszka Jatczak-Gaca

Hematolog dziecięcy

Katedra i Klinika Pediatrii Hematologii i Onkologii

85-094 Bydgoszcz

BARDZO SYMPATYCZNA PANI DOKTOR GODNA POLECENIA BYŁAM Z CÓRKĄ PIERWSZY RAZ U NIEJ I NIE MOGĘ POWIEDZIEC ZŁEGO SŁOWA GODNA POLECENIA
Opinia dodana przez: JANINA

dr n. med. Izabela Pałgan

Hematolog dziecięcy, Onkolog

Bydgoszcz

Bardzo kompetentna, uprzejma pani doktor. Moja coreczka leczona przez innych lekarzy antybiotykami przez dr Pałgan wyleczona z nawracających angin bez inwazyjnych terapii. trudno się do niej dostać, ale warto poczekać.

lekarz Wojciech Świstek

Stomed NZOZ
ulica Dworcowa 47
85-009 Bydgoszcz

Nie ma chyba co pisać... Po prostu uratował mi życie... Opiekował się mną naprzemiennie z inną panią doktor, również wspaniałą, będę im dozgonnie wdzięczna... nigdy więcej w swoim życiu nie spotkałam takich lekarzy. Polecam z całego serca ♥️
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Jerzy Kąkol

Hematolog

Bydgoszcz

Wspaniały lekarz wzbudzając zaufanie. ma ogromną wiedze i działa profesjonalnie. polecam wszystkim ,,Zawsze odp na dane pytanie Bez pychy uniesienia Pozdrawiam Ukłony Dla Pana orzecznika ,Mirka.
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Jarosław Czyż

NZOZ UROMEDIC
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Dr. Czyż jeden z najlepszych specjalistów z dziedziny hematologii. 14 lat temu dzięki zastosowanemu przez niego leczeniu i podejściu do mnie jako pacjentki mogę z czystym sumieniem polecić go jako wspaniałego lekarza z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Mogę tylko dodać, że po pierwszej diagnozie mojej choroby - chłoniak, wtedy dawno mi 7 dni życia. Miły, życzliwy, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr Marcin Kruszewski

Hematolog

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Pan Doktor świetnie opiekuje się moją mamą. Wizyty świadczą o dużym profesjonalizmie i zaangażowaniu Pana Doktora. Rozmawia z pacjentem w taki sposób, że chory czuje się zaopiekowany. Polecam...
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Adam Główczewski

Wizyty domowe, Hematolog

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakł‚ad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy
ulica Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Lekarz z bardzo dobrym podejściem do dziecka, przyjemny i kompetentny. Widać poświęcenie w pracy z pacjentem. W sposób jasny i zrozumiały formułuje swoje zalecenia. Szczerze polecam wizytę.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Hematolodzy w Bydgoszczy