Hematolog Bydgoszcz

dr n. med. Izabela Pałgan

Pediatra, Onkolog

Bydgoszcz

Bardzo kompetentna, uprzejma pani doktor. Moja coreczka leczona przez innych lekarzy antybiotykami przez dr Pałgan wyleczona z nawracających angin bez inwazyjnych terapii. trudno się do niej dostać, ale warto poczekać.

Stomed NZOZ
ulica Dworcowa 47
85-009 Bydgoszcz

W czasie mojej choroby "odwiedziłam" wielu lekarzy. Dr Świstek ze swoim podejściem do pacjenta jest wyjątkowy !!!!
Bardzo kontaktowy ,rzetelny , a co najważniejsze bardzo solidnie i przystępnie tłumaczy na czym polega schorzenie. Z całego serca POLECAM !!
Opinia dodana przez: hala2

Bydgoszcz

Wspaniały lekarz wzbudzając zaufanie. ma ogromną wiedze i działa profesjonalnie. polecam wszystkim ,,Zawsze odp na dane pytanie Bez pychy uniesienia Pozdrawiam Ukłony Dla Pana orzecznika ,Mirka.
Opinia dodana przez: Mirka

NZOZ UROMEDIC
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Dr. Czyż jeden z najlepszych specjalistów z dziedziny hematologii. 14 lat temu dzięki zastosowanemu przez niego leczeniu i podejściu do mnie jako pacjentki mogę z czystym sumieniem polecić go jako wspaniałego lekarza z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Mogę tylko dodać, że po pierwszej diagnozie mojej choroby - chłoniak, wtedy dawno mi 7 dni życia. Miły, życzliwy, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

Centrum Onkologii
85-796 Bydgoszcz

Super lekarz polecam . Bardzo miły , potrafi rozmawiac z rodziną chorego nigdy nie powiedział że nie ma czasu . Najlepszy na oddziale

lekarz Adam Główczewski

Wizyty domowe, Onkolog

Samodzielny Publiczny Wielospecjalistyczny Zakł‚ad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Bydgoszczy
ulica Markwarta 4-6
85-015 Bydgoszcz

Lekarz z bardzo dobrym podejściem do dziecka, przyjemny i kompetentny. Widać poświęcenie w pracy z pacjentem. W sposób jasny i zrozumiały formułuje swoje zalecenia. Szczerze polecam wizytę.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Katedra i Klinika Pediatrii Hematologii i Onkologii

85-094 Bydgoszcz

BARDZO SYMPATYCZNA PANI DOKTOR GODNA POLECENIA BYŁAM Z CÓRKĄ PIERWSZY RAZ U NIEJ I NIE MOGĘ POWIEDZIEC ZŁEGO SŁOWA GODNA POLECENIA
Opinia dodana przez: JANINA

lekarz Andrzej Kołtan

Onkolog, Hematolog dziecięcy

szpital uniwersytecki im jurasza

Bydgoszcz

Wspaniały lekarz !!! Uczynny ,dba o pacjenta jak o swojego Mądry,otwarty człowiek Oby więcej takich było Jeżeli bym miała polecić onkologa dziecięcego na pewno polecę tego lekarza

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz

Nie oceniam kompetencji Pana Wysockiego, myślę że profesura i specjalność z pediatrii, onkologii i hematologii świadczą o wysokich umiejętnościach. Ocenię za to mało profesjonalne podejście do pacjentów, a raczej klientów. Pierwsza wizyta w Centrum Wysoccy to 45 min. spóźnienia - słów "przepraszam za spóźnienie" brak. II wizyta - pacjenci już czekają w gabinecie, po 20 min. Pan Wysocki odprowadza znajomego do wyjścia i wraca. Już jest godzina nasze wizyty, lecz ...
Opinia dodana przez: Maciej

Bydgoszcz

Zawsze mówi że jest wszystko dobrze nawet jak wyniki są złe. Mając PLT 800 mówiła że się z tym nic nie robi dopiero przy 1500 trzeba zastosować chemię. Nie polecam. Długo czeka się w gabinecie i dużo się płaci a nic z tego nie wynika.

Hematolodzy w Bydgoszczy