Hematolog Gdańsk

Wiolinowa 2
80-298 Gdańsk

Cieszę się, że po męczącym "tournée" w gabinetach licznych lekarzy, którzy nie byli w stanie jednoznacznie określić problemu, trafiliśmy na Panią dr. Wspaniałe, empatyczne podejście do pacjenta i rodziców. Szybkość reakcji, uprzejmość, poświęcony czas i rozwinie wątpliwości wszystko to powoduje, że taki lekarz to skarb.

Opinia dodana przez: KLAUDIA

Rzeczpospolitej 33
80-463 Gdańsk

Naprawdę wspaniały lekarz. Bardzo uprzejmy, godny polecenia. Jasno tłumaczy przebieg choroby i leczenia. Odpowie na wszystkie pytania. Serdecznie polecam.

lekarz Andrzej Hellmann

Hematolog, Internista

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Opiekował się moją mamą, wspaniały lekarz z powołania, nie patrzy na koszty leczenia, tylko ratuje człowieka.

Opinia dodana przez: DANUTA

Oddziały Szpitalne
al. Zwycięstwa 31/32
80-219 Gdańsk

bardzo dobry lekarz. Bardzo uprzejma. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta , cierpliwa i zainteresowanym polecam.MAREK

Opinia dodana przez: Marek

Wspaniały lekarz szkoda, że nie ma Pani Dr. w Gdańsku.
Wł. Mierzwiński

Wspaniały lekarz szkoda, że nie ma Pani Dr. w Gdańsku.
Wł. Mierzwiński

Gdańsk

Polecam!! Pani Doktor świetnie dobiera metody leczenia do pacjenta, z pożądanym skutkiem. Wkońcu jestem zdrowa:)

NZOZ "PRZYCHODNIA WASSOWSKIEGO"
Wassowskiego 2
80-225 Gdańsk

Najlepszy z lekarzy hematologów jakiego znam w moim 17-letnim leczeniu na tym oddziale.

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Bardzo miła i profesjonalna. Znalazła przyczynę problemu i wdrożyła skuteczne leczenie. Jestem jej bardzo wdzięczna

Opinia dodana przez: Lewandowska

lekarz Jacek Górski

Hematolog, Internista

Przychodnie specjalistyczne
Jaśkowa Dolina 132
80-286 Gdańsk

5 minut wizyty, zero empatii, zero tlumaczenia cena.....180 zł...szokująca jak na poświęcony czas i ,,zaangażowanie" w problem pacjenta, trzeba mieć zasobny portfel by szukać dla siebie ratunku bo na NFZ nie ma co liczyć....odradzam, pytanie: kto za 5 minut pracy otrzymuje w Polsce takie wynagrodzenie?

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie MeaMedica
aleja Grunwaldzka 74