Filtruj terminy

lekarz Wojciech Baran

NZOZ "PRZYCHODNIA WASSOWSKIEGO"
Wassowskiego 2
80-225 Gdańsk

Moje kontakty z dr. Wojciechem Baranem mają już długą historię - kilkanaście lat temu leczył On mojego Ojca. Od dwóch lat także i ja jestem Jego pacjentką na oddziale hematologii UM w Gdańsku. Mam pełne zaufanie do Jego kompetencji. Jest lekarzem bardzo oddanym swoim pacjentom, niezwykle rzetelnym w wypełnianiu swojej misji, czego wielokrotnie miałam dowody. Uprzejmy i cierpliwy w czasie wizyt, jest jednocześnie precyzyjny i konkretny w wyrażaniu swoich opinii ...
Opinia dodana przez: elżbieta
Dziwię się ze są pozytywne opinie. Zgadzam się z każdą negatywną. Pani doktor traktuje pacjenta przedmiotowo 200zł za 5 minutową wizytę! Bardzo niemiła i olewcza wizyty idą na akord, co by w portfelu się chyba zgadzalo.

Wynikami a w zasadzie cennikiem który omyłkowo znalazł się w jej rękach rzuciła że malo nie spadł z biurka.

Do hematologa ciezko się dostać, jak widać niedaleki termin wizyty świadczy ...
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Irena Wyszecka-Polk

Gdańsk

Witam! Jestem pacjentka pani doktor od 2 lat i uwazam ze jest wspaniałym lekarzem. Widac ze ma sie do czynienia z lekarzem z powołania,kompetentnym,solidnym a przy tym bardzo sympatycznym:) ja osobiscie polecam! pozdrawiam

dr n. med. Teresa Stachowicz-Stencel

Hematolog, Onkolog

Wiolinowa 2
80-298 Gdańsk

Dzięki Pani Docent wraz z żoną przeszliśmy długie leczenie naszego dziecka. Oddana, niezastąpiona nasza pani doktor. Zawsze służąca nam pomocą, wyjaśniała nam każde wątpliwości. Dla naszego dziecka zawsze będzie ukochaną panią doktor, a my będziemy jej wdzięczni do końca życia!
Opinia dodana przez: PW

dr n. med. Monika Szarejko

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Witam. Ja o Pani dr Szarejko nie mogę powiedzieć nic dobrego. Moja matka miała złe wyniki szpiku, gdzie stwierdzono białaczkę i dostała skierowanie do poradni hematologicznej do akademi medycznej w Gdańsku z dopiskiem pilne. Poprosiliśmy z matką Panią Szarejko żeby nas umówiła na szybki termin wizyty, gdyż lekarz rodzinny powiedział żeby włączyć jak najszybciej leczenie. Spojrzała na wyniki i powiedziała, że białaczki się nie leczy moja mama ma być tylko ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Jarosław Czyż

Rzeczpospolitej 33
80-463 Gdańsk

Dr. Czyż jeden z najlepszych specjalistów z dziedziny hematologii. 14 lat temu dzięki zastosowanemu przez niego leczeniu i podejściu do mnie jako pacjentki mogę z czystym sumieniem polecić go jako wspaniałego lekarza z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Mogę tylko dodać, że po pierwszej diagnozie mojej choroby - chłoniak, wtedy dawno mi 7 dni życia. Miły, życzliwy, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Marta Oller

Oddziały Szpitalne
al. Zwycięstwa 31/32
80-219 Gdańsk

Bardzo dobra Pani Doktor,leczę się u P.Oller od wielu,wielu lat,zawsze miła,uprzejma i konkretna,zawsze pomocna,nigdy się nie zawiodłam.
Każdemu szczerze polecam Panią doktor Oller.
Pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Ewa G. stała pacjentka

dr Maria Bieniaszewska

Gdańsk

Pani doktor Bieniaszewska otoczyła mnie w Gdańsku bardzo dobrą opieką, jej analityczny umysł i dobór procedur leczenia są godne podziwu, robi wszystko, by tak ukierunkować leczenie, żeby pacjent jak najmniej ucierpiał a efekty były skuteczne. Klinika Hematologii i Transplantologii, w Centrum Medycyny Inwazyjnej, którą kieruje z profesorem Zauchą funkcjonuje na europejskim poziomie.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Andrzej Hellmann

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Opiekował się moją mamą, wspaniały lekarz z powołania, nie patrzy na koszty leczenia, tylko ratuje człowieka.
Opinia dodana przez: DANUTA

Hematolodzy w Gdańsku