Hematolog Gdynia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście"
ulica Abrahama 57
81-366 Gdynia

Dr. Czyż jeden z najlepszych specjalistów z dziedziny hematologii. 14 lat temu dzięki zastosowanemu przez niego leczeniu i podejściu do mnie jako pacjentki mogę z czystym sumieniem polecić go jako wspaniałego lekarza z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Mogę tylko dodać, że po pierwszej diagnozie mojej choroby - chłoniak, wtedy dawno mi 7 dni życia. Miły, życzliwy, polecam.

Opinia dodana przez: Krystyna

Gdyńskie Centrum Onkologii

Gdynia

jest niezwykły. jako lekarz i jako człowiek. trafna diagnoza choroby, jej przebiegu i możliwego leczenia (podczas, gdy w wypadku choroby nowotworowej często oczekuje się "niemożliwego") z pewnością wymaga nie-zwykłych kompetencji, które rozumiem jako wiedzę, doświadczenie, intuicję. jednak kontakt z pacjentem, jego rodziną, wymaga czegoś więcej. czegoś, co sprawia, że nawet najtrudniejsza do przyjęcia diagnoza zostanie przyjęta odpowiednio. zostanie zrozumiana i zaakceptowana. czegoś, co sprawia, że pomimo strachu i bólu, pod jego opieką można poczuć się bezpiecznie. i pewnie.

Opinia dodana przez: danuta

Armi Krajowej 28
Gdynia

bardzo dobry lekarz. Bardzo uprzejma. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta , cierpliwa i zainteresowanym polecam.MAREK

Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Marek Wlazłowski

Pediatra, Onkolog

3 Maja 27/31 lok. 10
81-364 Gdynia

NIESTETY POMIMO PIERWSEGO DOBREGO WRAZENIA UWAZAM ZE DOKTOR PODCHODZI DO PACJENTOW ZBYT SCHEMATYCZNIE UWAZAM ZE BIERZE ZBYT DUZO CHORYCH NA SWOJE JUZ PRZEMENCZONE BARKI CZAS PANIE DOKTORZE POSWIECIC SIE I ZAKONCZYC OSTATNI OKRES SWOJEJ PRACY ZAWODOWEJ W GLORI CHWALY PONIEWAZ ZAUWAZYLEM ZE ZACZYNA PAN GUBIC SIE NAWET NIE WIEDZAC Z KIM PAN ROZMAWIA I PODCHODZI PAN DO PACJENTA ZBYT SZABLONOWO NIE ZAUWAZAJAC PROBLEMU POKI NIE ROZROSNIE SIE PONAD STAN KTORY ZAGRAZA POWAZNYMI KOMPLIKACJAMI.MYSLE ZE PACJENT A PRZEDE WSZYSTKIM RODZICE PACJENTA NIE POWINNI DODATKOWO PRZEJMOWAC TYM CZY ABY SZANOWNY PAN DOKTOR WZIAL WSZYSTKIE ASPEKTY LECZENIA POD UWAGE NIE ZAGRAZAJAC TERAPIA PODSTAWOWA NA INNE TZW POMNIEJSZE DOLEGLIWOSCI KTORE W WYNIKU TEJ ZE TERPI MOGA DOPROWADZIC DO NIE ODWRACALNYCH W SKUTKACH KONSEKWENCIJ.

lekarz Jacek Górski

Kardiolog, Internista

CLINICA MEDICA
Montwiłła-Mireckiego 11
81-229 Gdynia

5 minut wizyty, zero empatii, zero tlumaczenia cena.....180 zł...szokująca jak na poświęcony czas i ,,zaangażowanie" w problem pacjenta, trzeba mieć zasobny portfel by szukać dla siebie ratunku bo na NFZ nie ma co liczyć....odradzam, pytanie: kto za 5 minut pracy otrzymuje w Polsce takie wynagrodzenie?

PERPEDES
Armii Krajowej 33 lok. 1