Hematolog Konin

62-510 Konin

Niezwykle miłej, zawsze uśmiechniętej Pani doktor Małgorzacie Styczyńskiej – hematolog z Oddziału Onkologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Koninie podziękowania za troskę, cierpliwość, zawsze miłe i krzepiące słowa.
Te cechy połączone z fachowością były powodem pozytywnych rezultatów mojego leczenia.
Pani doktor ...

Pani doktor - najpiękniej dziękuje i życzę wszystkiego co najlepsze.

Opinia dodana przez: Barbara

Konin

Dr z całym szacunkiem co do poprzednich komentarzy jest całkiem inna a czasu pacjentowi poświęca można powiedzieć aż za dużo i dlatego przed gabinetem trzeba trochę czasu poświęcić. Oczywiście nie zawsze tryska humorem ale tłumaczę to przepracowaniem. Ale co do znajomości tematu hematologii to jestem pełen podziwu. Wizyta u Pani dr to nie jest zmarnowany czas tylko poprawa stanu zdrowia. Polecam całym sercem.

Opinia dodana przez: Stefan

62-510 Konin

Pacjentów - ludzi chorych traktuje po chamsku. Danuta Flisiak - Matynia powinna być poddana badaniom psychiatrycznym, bo nie powinna zachowywać się po chamsku wobec ludzi chorych.