Hematolog Kraków

Kraków

Wspaniały lekarz , to anioł a nie człowiek , poświęca bezintersownie dużo czasu pacientowi i rodzinie

Opinia dodana przez: Zbigniew

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie
ulica Kopernika 23

Wielkie dzięki w imieniu Józefa Sysło. Podziw za zaangażowanie i kompetencje. Gratulacje doktoratu. Pozdrowienia dla Niepołomic.

Opinia dodana przez: Paweł Kozik

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW

Polecam tego lekarza jest bardzo dobrym specjalistą.Ma bardzo dużą wiedzę medyczną. *******************

Opinia dodana przez: Agnieszka

Medicus
ul. Lubicz 25/15 (NAFTA)

Jeździłem z ojcem do Pani Doktor przez 7 lat. Zawsze mogliśmy liczyć na życzliwe przyjęcie i fachową diagnozę.
Dziękuję Pani Doktor i polecam jako lekarza
Jacek G.

Dziękuję Pani Doktor i polecam jako lekarza
Jacek G.

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Panią doktor oceniam na piątkę z minusem, a minus tylko za to, że obawiała się podjąć mojego prowadzenia. Trafiłam w cięzkim stanie to fakt i może pani doktor się wystraszyła, że jej zejdę na oczach, ale fakt, że uratowała mi zycie i zdrowie. Nie mam żalu, że nie chciała prowadzić mojego leczenia, bo faktycznie wielu specjalistów ma co robić, ale zawdzięczam jej bardzo dużo. Trafiłam z choroba i powikłaniami, które nie wiążą się sciśle ze specjalizacja pani doktor. Ale poradziła sobie znakomicie i uświadomiła mi, że stan jest poważny na tyle, że trzeba poważnie traktować to ostrzeżenie. Dziś jest już dużo lepiej, ale do dziś pamiętam panią doktor i zywię dla niej głęboką wdzięczność i szacunek.

Artur Jurczyszyn

Hematolog, Internista

Fundacja Centrum Leczenia Szpiczaka

Nie polecam tego lekarza. Dwa lata pod kontrolą....... żadnych informacji zwrotnych - nawet o tym, że w ogóle pacjent jest chory. Żadnego leczenia, a kiedy wyniki już są tak złe, to rezygnuje z prowadzenia i odsyła do innego lekarza!!!

Opinia dodana przez: Anna

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie