lekarz Henryk Górski

Pan Doktor Górski jest bardzo dobrym i konkretnym lekarzem z poczuciem humory.Polecam go z całego serca.

Pan Doktor Henryk Górski to Bardzo Dobry Człowiek ,Wybitny Fachowiec w swojej dziedzinie.Pan Doktor był lekarzem prowadzącym mojej mamy,również ja miałam zaszczyt i przyjemność być na jednej z wizyt u Pana Doktora w poradni na ul Łęczyckiej w Zgierzu. Pan Doktor jest Konkretny,Empatyczny,Uprzejmy,Oddany Swoim pacjentom. Pan Doktor w 100 % kompleksowo Podchodzi do Problemu każdej potrzebującej pomocy osoby.Pan Doktor to Człowiek Bardzo Szlachetny o Wielkim Sercu ,Pan Doktor nie bagatelizuje problemów Zachowuje zasady pomocy, indywidualizacji pacjenta.Pan Doktor Jest Człowiekiem o Wielkiej Klasy.,Pan Doktor respektuje kartę praw pacjenta.Gorąco i Szczerze Polecam ...

Pan Doktor jest Konkretny,Empatyczny,Uprzejmy,Oddany Swoim pacjentom.
Jest Człowiekiem o Wielkiej Klasy.,Pan Doktor respektuje kartę praw pacjenta.Gorąco i Szczerze Polecam Pana Doktora.Dziękuję za Wszystko.pacjentka Dorota Żaczek

Jestem pacjentką przychodni OLMED w Konstantynowie gdzie przyjmuje dr Henryk Górski. Byłam zmuszona na wizytę u dr Górskiego ponieważ źle się poczułam w 39 tyg ciąży, a mój lekarz przyjmował za kilka dni więc nie mogłam czekać. Kiedy weszłam do gabinetu nie zdążyłam powiedzieć jeszcze nic prócz tego, że ogólnie chodzę do innego lekarza a ten na mnie wskoczył, że skoro on mnie nie prowadzi to mam iść do tego lekarza który prowadzi mnie od początku. Kiedy próbowałam coś wytłumaczyć i spytać czy mnie wreszcie zbada zaczął na mnie krzyczeć jeszcze głośniej. Jednym słowem moja wizyta trwała może 3 min. To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego pana. Nikomu nie polecam .! Jest zwykłym chamem.!
Podejrzewam, że pozytywne opinie tu wystawione tyczą się pana dr Jarosława Górskiego a nie Henryka.

Przyjmuje na bazarek, na pacjenta 2.5 minuty. Jeżeli nie chcesz stracić ciąży omijaj tego lekarza. Nie uprzejmy gbur. Bada tak ze się krwawi. Brak empatii. Nie tłumaczy nic. Tragiczny prawie straciłam dziecko przez niego.

Lekarz jak najbardziej na tak!Jest bardzo sympatycznym, ciepłym człowiekiem i widać, że posiada kompetencje. Przed przepisaniem tabletek anty. przeprowadził wywiad, badanie, USG i cytologię. Wytłumaczył wszystkie wątpliwości. Bardzo miły, z poczuciem humoru, ale tym 'na miejscu'. Widać, że posiada doświadczenie, nie traktuje pacjentów rzeczowo. Wizyty nie trwają 5min. POLECAM!

POLECAM!

niepolecam tego lekarza totalna klapa.prowadził moją ciąże i absolutnie nie podchodził do tego poważnie nie reagował na moje problemy i dolegliwości,

bardzo dobry lekarz dzięki niemu mam slicznego synka mimo wielu problemów od poczaktu ciazy (ciaza zagrozona, nadcienienie, zatrucie ciazowe) czasem wydaje sie szorstki ale ogolnie jest OK

To lekarz z wieloletnim doświadczeniem, jest moim lekarzem od wielu wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł, a jego leczenie zawsze przynosiło doskonałe rezultaty!!! Polecam tego lekarza!!!

tragedia, potraktował mnie jak śmiecia a nie jak ciężarną, bardzo boleśnie wspominam wizytę