Henryk Koziara

Neurochirurg

Pan Doktor Henryk to cudowny człowiek. Wszystko wytłumaczy spokojnie,potrafi podnieść pacjenta na duchu.Byłam operowana przez pana doktora w czerwcu 2016 r.na dzień dzisiejszy wszystko jest w porządku.Jestem wdzięczna panu doktorowi za wszystko,życzę mu dużo zdrowia.

jestem 2 tygodnie po operacji czuje się dobrze i chodzę na własnych nogach. Groził mi paraliż cztero kończynowy .Wystarczyła jedna wizyta u doktora podjął się operacji ,wziął mnie pod swoją opiekę po operacji przychodził sprawdzał mój stan . Przecudowny ,ciepły nadzwyczaj spokojny człowiek ,wyśmienity specjalista lekarz z powołania wielki szacunek doktorze życzę nam pacjentom tylko takich lekarzy.

Bardzo, ale to, bardzo dobry specjalista. Spokojny i życzliwy. Ogromnie zapracowany - przynajmmiej takie odniosłem wrażenie. Kilka lat temu operował mojej teściowej tętniaka - operacja bez problemu, teraz coroczne wizyty kontrolne. Polecam wszystkim doktora Koziarę.

Polecam wszystkim doktora Koziarę.

Lekarz, pod którego opieką chciałby się znaleźć każdy z nas komu przyszło zmagać się z ciężką chorobą. Świetny specjalista , wspaniały człowiek, który szanuje swoich pacjentów. Mimo braku czasu zawsze znajdzie chwilę, aby porozmawiać z pacjentem i wytłumaczyć mu przebieg ewentualnej operacji lub dalszego leczenia. Życzę każdemu spotkania z takim lekarzem.

Dr zapracowany uczynny kochający swoją pracę i życzliwy dla pacjenta. Można ze spokojem oddać się w jego ręce.

Wspanialy lekarz, zlote rece! Uratowal moja tesciowa przed smiercia. Niesamowicie poswiecony pacjentom i pracy. Jest konkretny,profesjonalny, wspanialy kontakt z rodzina pacjenta. Polecam w 100%.

To lekarz o złotych rękach i złotym sercu... jak iść pod nóż to tylko do niego.

To lekarz o złotych rękach i złotym sercu... jak iść pod nóż to tylko do niego.

Wspaniały lekarz.Całkowicie oddany pacjentom i profesjonalista...Polecam...

Wspaniały lekarz.Całkowicie oddany pacjentom i profesjonalista...Polecam...

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZA BYŁAM OPEROWNA PRZEZ PANA DOKTORA POLECAM CHORYM PAJENTOM

Lekarz z najwyżeszej półki. optymalną, Posiada wielopłaszczyznową sprawność zawodową. Najważniejszy jest pacjent który jest otoczony fachową opieką. Lekarz z dużą dozą skromności. Bardzo dobry specjalista, Energiczna decyzja i celowe zastosowanie sposobu leczenia budzi i wzmacnia wiarę chorego i jego otoczenie dzięki temu lekarzowi. Takich lekarzy jest bardzo mało w dzisiejszym świecie . Specjalista od chorób Parkinsona. Bardzo polecamy tego lekarza, jest po prostu najlepszy w tej dziedzinie. Pozdrawiamy.