Henryk Koziara

Neurochirurg

Takich lekarzy jak dr Koziara bardzo trudno w Polsce spotkać.Wspaniały fachowiec, strasznie zapracowany a jednocześnie potrafiący znależć czas dla chorego i jego rodziny.Po prostu SUPER człowiek.

Wspaniały człowiek, lekarz z powołania.W dzisiejszych czasach bardzo mało jest takich lekarzy.Polecam.

Świetny fachowiec ,operował u mnie guza mózgu, nie pozostawia pacjenta samemu sobie , nadal interesuje się jego losem w razie potrzeby służy zawsze pomocą.

mało słów, żeby skomentować. LEKARZ I CZŁOWIEK - IDEALNY !!! / a dowodem jest to, że żyję i właśnie piszę

Nie myślałam, że jeszcze moga być tacy lekarze, pacjent jest zawsze na pierwszym miejscu, dusza nie człowiek,brawo panie doktorze, oby tak dalej.Polecamy każdemu

Lekarz o wielkim sercu. Specjalista od choroby Parkinsona . Polecam

Lekarz o wielkim sercu. Specjalista od choroby Parkinsona . Polecam

Lekarz z najwyżeszej półki. optymalną, Posiada wielopłaszczyznową sprawność zawodową. Najważniejszy jest pacjent który jest otoczony fachową opieką. Lekarz z dużą dozą skromności. Bardzo dobry specjalista, Energiczna decyzja i celowe zastosowanie sposobu leczenia budzi i wzmacnia wiarę chorego i jego otoczenie dzięki temu lekarzowi. Takich lekarzy jest bardzo mało w dzisiejszym świecie . Specjalista od chorób Parkinsona. Bardzo polecamy tego lekarza, jest po prostu najlepszy w tej dziedzinie. Pozdrawiamy.

Wszystkim polecam tego lekarza, człowiek o wielkim sercu, lekarz z powołania, cudowny człowiek,jak nikt potrafi opiekować się pacjentami. Super