prof. dr hab. n. med. Henryk Majchrzak

Neurochirurg

Człowiek- dusz, doskonały fachowiec. Leczy ludzi a nie choroby.

Człowiek- dusz, doskonały fachowiec. Leczy ludzi a nie choroby.

kompetentny i znakomity lekarz, bardzo dobry specjalista, polecam

kompetentny i znakomity lekarz, bardzo dobry specjalista, polecam

Fachowiec przez duże "F", mistrz skalpela,podejmuje się bardzo trudnych przypadków,operował mi syna w 2006r na naczyniaka III komory po udarze krwotocznym "ogromnym", nikt nie chciał się podjąć leczenia a on jako jedyny podjął się ryzyka, określił go jako "przypadek kliniczny", uratował mu życie, teraz kontynuujemy rehabilitację oczywiście non stop,wystąpiły po operacji wszystkie możliwe niedowłady,afazje,oraz padaczka pooperacyjna, ale cały czas mamy nadzieję że z czasem niektóre da się zlikwidować albo zminimalizować. Polecam go wszystkim potrzebującym fachowej pomocy neurochirurgicznej,jest chyba najlepszym neurochirurgiem w kraju.