Filtruj terminy

Neurochirurg Sosnowiec

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

W marcu byłam operowana na tętniaka mózgu przez dr.Koperę dostałam drugie życie.
Chciałam powiedzieć,że doktor Kopera to wspaniały lekarz i człowiek przez duże ''W''.
Ten lekarz powinien żyć 100 lat aby ratować każde zagrożone życie ja dziękuję bardzo.
Opinia dodana przez: Joanna

AN-MED Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Zamenhofa 26/6
41-200 Sosnowiec

W lutym tego roku wykryto u mnie oponiaka położonego w tylnej jamie czaszki blisko żyły doprowadzającej krew do mózgu - okolice kąta mostowo- móżdżkowego. Operacja została wykonana w maju przez doktora Wojciecha Kukiera wspaniałego lekarza i niezwykłego człowieka. Pan doktor jest profesjonalistą bardzo rzeczowo i precyzyjnie przedstawia informację na temat operacji przy czym jest pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta. Każdy drobny problem pacjenta jest dla niego ważny co powoduje, ...
Opinia dodana przez: Kornelia

szpital wojewódzki

Sosnowiec

Miałem wiele spotkań z Panem Doktorem w przychodni Neurochirurgii w Sosnowcu, były to kontakty kontrolne pooperacyjne.
Każdy kontakt sprawiał mi komfort dalszej egzystencji, będąc pod wrażeniem miłego kontaktu z P. Doktorem. Dosadne tłumacze-nie mojej choroby i potrzeba jej leczenia, sprawiały, że stan mojej psychiki ulegał znacznej poprawie, co z kolei sprawiało powrót do normalności. Oczywiście, godny polecenia i już mam umówiony kontakt na marzec 2014r.
Opinia dodana przez: Stefan

Szpital Świętej Barbary

Sosnowiec

Dr. Michał Tymowski, nie ma słów jakimi mogę określić pełen profesjonalizm tego lekarza. Swoją osobą i podejściem do leczenia bardzo trudnego guza u mojego ojca udowodnił, że zawsze jest jakieś rozwiązanie. W przypadku mojego taty lekarze stanowczo stwierdzili, że czaszogardlak jest nieoperacyjny, że jest w złym miejscu, że tata nie przeżyje. Jedyny lekarz, który podjął się leczenia i operacji to dr. Tymowski. Tata żyje!!! Wiem, że jesteśmy w rękach PROFESJONALISTY.
Opinia dodana przez: Urszula

Wojewódzki szpital im św Barbary

Sosnowiec

Bardzo dobry lekarz, człowiek. Operował moja mamę, dokonał rzeczy niemożliwych. Doktor Banc jest neurochirurgiem na najwyższym światowym poziomie. Po prostu " Złota Rączka" w swojej dziedzinie. Dziękuję, Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Agata

Sosnowiec

Doc. Piotr Ładziński uratował mi życie!! Miałem bardzo dużego (8 cm średnicy) oponiaka podstawy czaszki, który m.in. obrasta nerw wzrokowy, nacieka do oczodołu i wchodzi do zatoki jamistej, gdzie dotyka kluczowych nerwów i tętnic.

Operację poprzedziłem 15 konsultacjami z wybitnymi neurochirurgami w Polsce i za granicą. Wszyscy wskazywali na doc. Ładzińskiego, jako na najbardziej odpowiedniego chirurga w tym temacie i najbardziej specjalizującego się. Pan doktor przyjął mnie niezwykle życzliwie, ...

Wojewódzki Szpital im . Św. Barbary
Sosnowiec Pl.Medyków 1

PROFESOR HENRYK MAJCHRZAK NEUROCHIRURG - GABINET PRYWATNY

Profesor Henryk Majchrzak przyjmuje prywatnie pacjentów w Klinice 2000 w Katowicach przy ulicy Żelaznej 1.
Profesor przyjmuje tam w czwartki w godzinach 15-21.
Przed przyjazdem należy dokonywać rejestracji telefonicznej.
Więcej informacji na stronie Profesora Henryka Majchrzaka:

Opinia dodana przez: Henryk

Szpital nr 5 im. św. Barbary

41-200 Sosnowiec

Lekarz godny polecenia.Od niego dowiedziałam się w czym kryje się mój problem.Zamierzam zostać pod jego stałą opieką medyczną.Jeśli chodzi o orzecznictwo bardzo profesjonalny,grzeczny i opanowany.Wyniki badań tłumaczy ze zrozumieniem dla pacjenta.W moim przypadku nie były to dobre wiadomości,ale być może dzięki tej komisji pan doktor będzie w stanie coś zrobić.Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Aleksander Granicki

Neurolog, Neurochirurg

ZUS
Partyzantów 1
Sosnowiec

Witam.Co nie wiecie,że Sosnowiecki ZUS ma czołowe miejsce w kraju za przekręty ,łapownictwo i niekompetencję orzeczników?Nie oglądacie TV,gazet nie przeglądacie?No cóż,ZUS potrzebuje takich hien jak Granicki w swoim grobowcu.To łapiduch i prostak ,bez zielonego pojęcia o neurochirurgii czy neurologii.Miano ,,lekarza" -słusznie ktoś tu napisał- dostał za kunia,bo to wiejski szczur.Yhaaaa.Potrafi zadusić ofiarę - burak.Byłem u niego raz i THE END-wali padliną jak z murzyńskiej chaty.Bezczelny,stary *** podniecający się na widok ...

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dental-Serwis"
al. Zwycięstwa 9

Neurochirurdzy w Sosnowcu