Neurochirurg Sosnowiec

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

W marcu byłam operowana na tętniaka mózgu przez dr.Koperę dostałam drugie życie.
Chciałam powiedzieć,że doktor Kopera to wspaniały lekarz i człowiek przez duże ''W''.
Ten lekarz powinien żyć 100 lat aby ratować każde zagrożone życie ja dziękuję bardzo.

Opinia dodana przez: Joanna

AN-MED Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
Zamenhofa 26/6
41-200 Sosnowiec

W lutym tego roku wykryto u mnie oponiaka położonego w tylnej jamie czaszki blisko żyły doprowadzającej krew do mózgu - okolice kąta mostowo- móżdżkowego. Operacja została wykonana w maju przez doktora Wojciecha Kukiera wspaniałego lekarza i niezwykłego człowieka. Pan doktor jest profesjonalistą bardzo rzeczowo i precyzyjnie przedstawia informację na temat operacji przy czym jest pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta. Każdy drobny problem pacjenta jest dla niego ważny co powoduje, że człowiek czuje się bezpiecznie i jest pewien, że wszystko będzie dobrze i tak jest. W trzeciej dobie po operacji chodziłam, 3 tyg. po operacji jeździłam samochodem. Czuję się doskonale mam plany i marzenia. Spotkanie pana doktora na mojej drodze choroby uważam za niezwykłe szczęście i dar od Boga. Do końca życia będę mu wdzięczna za to, że przeprowadził mnie przez ten trudny czas choroby dał mi siłę i wiarę w zwycięstwo.

Opinia dodana przez: Kornelia

szpital wojewódzki

Sosnowiec

Miałem wiele spotkań z Panem Doktorem w przychodni Neurochirurgii w Sosnowcu, były to kontakty kontrolne pooperacyjne.

Każdy kontakt sprawiał mi komfort dalszej egzystencji, będąc pod wrażeniem miłego kontaktu z P. Doktorem. Dosadne tłumacze-nie mojej choroby i potrzeba jej leczenia, sprawiały, że stan mojej psychiki ulegał znacznej poprawie, co z kolei sprawiało powrót do normalności. Oczywiście, godny polecenia i już mam umówiony kontakt na marzec 2014r.

Opinia dodana przez: Stefan

Szpital Świętej Barbary

Sosnowiec

BARDZO DOBRY SPECJALISATA I WSPANIŁAY CZŁOWIEK . Potrafi poświęcić czas pacjentowi i rodzinie . Dokładnie wyjaśni przyczynę choroby operacji i dalszym leczeniu podnosi na duchu. Dzięki temu mąż czuł się bezpiecznie i spokojnie przed operacją jak i po ...

Dziękujemy Panie Michale i życzymy dalszych sukcesów.

Opinia dodana przez: Patrycja

Wojewódzki szpital im św Barbary

Sosnowiec

Bardzo dobry lekarz, człowiek. Operował moja mamę, dokonał rzeczy niemożliwych. Doktor Banc jest neurochirurgiem na najwyższym światowym poziomie. Po prostu " Złota Rączka" w swojej dziedzinie. Dziękuję, Panie Doktorze.

Opinia dodana przez: Agata

Sosnowiec

wspaniały lekarz-człowiek,dzięki Niemu miałam trzy lata temu operację naczyniaka pnia mózgu,groziło mi, że będę roślinką niewidomą. Jednak wróciłam do zdrowia,pracuję, od dwóch lat znowu jeżdżę samochodem i w tym roku kończę 60 lat. Dzięki p. docentowi i prof. Majchrzakowi mogę mówić, że życie jest piękne.

Opinia dodana przez: ewa

Wojewódzki Szpital im . Św. Barbary
Sosnowiec Pl.Medyków 1

PROFESOR HENRYK MAJCHRZAK NEUROCHIRURG - GABINET PRYWATNY

Profesor Henryk Majchrzak przyjmuje prywatnie pacjentów w Klinice 2000 w Katowicach przy ulicy Żelaznej 1.
Profesor przyjmuje tam w czwartki w godzinach 15-21.
Przed przyjazdem należy dokonywać rejestracji telefonicznej.

PROFESOR HENRYK MAJCHRZAK NEUROCHIRURG - GABINET PRYWATNY

Profesor przyjmuje tam w czwartki w godzinach 15-21.
Przed przyjazdem należy dokonywać rejestracji telefonicznej.
Więcej informacji na stronie Profesora Henryka Majchrzaka:

Opinia dodana przez: Henryk

Szpital nr 5 im. św. Barbary

41-200 Sosnowiec

Lekarz godny polecenia.Od niego dowiedziałam się w czym kryje się mój problem.Zamierzam zostać pod jego stałą opieką medyczną.Jeśli chodzi o orzecznictwo bardzo profesjonalny,grzeczny i opanowany.Wyniki badań tłumaczy ze zrozumieniem dla pacjenta.W moim przypadku nie były to dobre wiadomości,ale być może dzięki tej komisji pan doktor będzie w stanie coś zrobić.Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Aleksander Granicki

Neurochirurg, Neurolog

ZUS
Partyzantów 1
Sosnowiec

Te wszystkie negatywne komentarze które tu można przeczytać zostawiają pewnie ci którzy liczyli na trochę naciągane renty! Profesjonalizm, zaangażowanie i życzliwość to słowa najlepiej opisujące tego wspaniałego lekarza i przemiłego człowieka. Słucha pacjenta, trafnie diagnozuje i sprawnie prowadzi przez cały proces leczenia (łącznie z operacją). Najbardziej kompleksowa i najlepsza opieka jaką może otrzymać pacjent w zakresie neurologii i neurochirurgii. Bardzo polecam Doktora Aleksandra Granickiego !!! A Panu Panie Doktorze dziękuję za szybką diagnozę, okazanie tak wielkiej empatii i perfekcyjnie przeprowadzoną operację, życzę wszystkiego najlepszego ☺

Opinia dodana przez: Kasia D.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dental-Serwis"
al. Zwycięstwa 9