lekarz Mirosław Wanik

Neurochirurg

Pan doktor bardzo rzeczowy i sympatyczny. Byłem na komisji w ZUS w sprawie przedłużenia renty. Przejrzał całą historię choroby bardzo skrupulatnie. Wytłumaczył dokładnie. Wizyta pozytywnie zakończyła się.

Wizyta w ZUS: dr obejrzał mój rezonans po operacji kręgosłupa szyjnego, pokazal co widzi i wytłumaczył. Powiedział to czego się nie dowiedziałem od lekarza prowadzącego, też neurochirurga. To była jedna z najlepszych rozmów z lekarzem pomimo tego, że dla mnie niezbyt dobra, ale wiem czego się spodziewać w przyszłości. Ja polecam.

Pan lekarz medycyny orzeka szybciej niż wejście do gabinetu. Nie zdążyłam usiąść a już było wiadomo, że jestem zdrowa. Stwierdził i podważył autorytet innych prowadzących mnie lekarzy specjalistow, że skoro nie zna to ich opinie są nieistotne , bo jak stwierdził ,, my się tu wszyscy znamy,, . Bardziej był zainteresowany tym dlaczego pracuje tam gdzie pracuje , niż kwestiami zdrowotnymi. Czytam tu pozytywne opinie i nie wierzę , chyba że wypisuje je sobie sam , albo faktycznie jest miły ale w prywatnym gabinecie . Oczywiście będzie odwołanie , ponieważ wiem co mnie boli , w przeciwieństwie do pana lekarza, który w mojej skórze nie jest i żadne tytuły tego nie zmieniają . I wisienka na torcie , Panie lekarzu pełnienie funkcji w instytucjach publicznych zobowiązuje do bynajmniej minimalnego utrzymania higieny osobistej(dramat) , oraz picie ze szklanki oblepionej korzuchem niewiadomego pochodzenia , bo w przeciwnym razie będziemy musieli szukać kolejnego specjalisty od spraw torsji .

Lekarz orzecznik ZUS stwierdził, że jestem zdolna do pracy. A w ogóle to mogę iść do MOPSu załatwiać rentę.

Lekarz z powołania ogromna wiedza i poświęcenie dla pacjęta Wszystko dokładnie wytłumaczy bardzo cierpliwy i rzetelny

Lekarz z powołania
ogromna wiedza i poświęcenie dla pacjęta
Wszystko dokładnie wytłumaczy bardzo cierpliwy i rzetelny

Pan dr orzecznik bardzo miły i grzeczny, niestety fałszywy. Uzdrowił mnie w 10 minut pomimo cukrzycy ,padaczki,nadciśnienia,i choroby serca. Pomimo częstych ataków padaczki nie dostałam ani nawet 2 czy 3 grupy. Żadnego orzeczenia. JESTEM ZDROWA JAK RYDZ. Myślę ,że tym Panem powinni zainteresować się media.

Kto wystawia te opinie ? Rodzina ? Czy prywatni pacjenci ??? Byłam na komisji w Zusie u tego pana i po czasie stwierdzam że tacy orzecznicy powinni mieć możliwość podania zastrzyku -utylizacji - dla swoich pacjentów uzdrowil mnie w ciągu 8 minut dla tego pana jestem zdrowa a w rzeczywistości przy zwyklych czynnościach funkcjonowania potrzebuje drugiej osoby .....Brawo dla lekarzy orzeczników !!!!!

Przede wszystkim Pan doktor jest kompetentny i profesjonalny a przy okazji bardzo grzeczny i empatyczny. Polecam.

Lekarz godny polecenia.Od niego dowiedziałam się w czym kryje się mój problem.Zamierzam zostać pod jego stałą opieką medyczną.Jeśli chodzi o orzecznictwo bardzo profesjonalny,grzeczny i opanowany.Wyniki badań tłumaczy ze zrozumieniem dla pacjenta.W moim przypadku nie były to dobre wiadomości,ale być może dzięki tej komisji pan doktor będzie w stanie coś zrobić.Polecam z całego serca.

b. uprzejmy , miły i kompetentny sylwia

b. uprzejmy , miły i kompetentny sylwia