lekarz Mirosław Wanik

Neurochirurg

3,9

Przede wszystkim Pan doktor jest kompetentny i profesjonalny a przy okazji bardzo grzeczny i empatyczny. Polecam.

Kto wystawia te opinie ? Rodzina ? Czy prywatni pacjenci ??? Byłam na komisji w Zusie u tego pana i po czasie stwierdzam że tacy orzecznicy powinni mieć możliwość podania zastrzyku -utylizacji - dla swoich pacjentów uzdrowil mnie w ciągu 8 minut dla tego pana jestem zdrowa a w rzeczywistości przy zwyklych czynnościach funkcjonowania potrzebuje drugiej osoby .....Brawo dla lekarzy orzeczników !!!!!

Lekarz godny polecenia.Od niego dowiedziałam się w czym kryje się mój problem.Zamierzam zostać pod jego stałą opieką medyczną.Jeśli chodzi o orzecznictwo bardzo profesjonalny,grzeczny i opanowany.Wyniki badań tłumaczy ze zrozumieniem dla pacjenta.W moim przypadku nie były to dobre wiadomości,ale być może dzięki tej komisji pan doktor będzie w stanie coś zrobić.Polecam z całego serca.

Lekarz Orzecznik ZUS - bardzo miły, rzeczowy, potrafi czytać i analizować w sposób dokładny i prawidłowy chorobę zarówno na pacjencie jak też czytać tomograf komputerowy na DVD-płyta z nagraniem TK. Dokładnie potrafi sprecyzować schorzenie, ponieważ umie opisać dolegliwości jakie wg tomografu powinny występować u pacjenta - u mnie bdb to określił. Kompetentna osoba, mówi jasno, precyzyjnie. Uważam, że jest godny polecenia.

Naprawdę to jest prawdziwy specjalista jestem zawsze zachwycona jego uprzejmością i tak wysokiej klasy fachowością zawsze wszystko wytłumaczy i jest nadzwyczaj uprzejmy i miły o wszystko można zapytać idzie się do takiego lekarza z wielką przyjemnościa polecam wszystkim

bardzo dobry lekarz.Operował mnie przed laty na kręgoslupa . teraz jest wszystko ok zbyszek

wspaniały neurochirurg ,o gołebim sercu....polecam

wspaniały neurochirurg ,o gołebim sercu....polecam

b. uprzejmy , miły i kompetentny sylwia

b. uprzejmy , miły i kompetentny sylwia

Bardzo miły, uprzejmy lekarz dobry fachowiec polecam szczerze

Bardzo miły, uprzejmy lekarz dobry fachowiec
polecam szczerze

jest przemilym kompetentnym lekarzem godnym polecenia