lekarz Henryk Pasternok

3,9
3,9

najlepszy lekarz sympatyczny profesjonalny sprzęt ma nowy... 2 ciąże pierwsza wcześniak druga normalna. 2 cesarki przy pierwszej szybko skierował mnie do specjalistycznego szpitala druga ceserka przeprowadzona osobiście przez niego za co nie musiałam dodatkowo płacić duże zainteresowanie swoimi pacjentkami na oddziale. Polecam

Bardzo miły lekarz,bardzo fajnie zajmuje sie pacjentkom jestem z niego bardzo zadowolona.Polecam bardzo

Okropny lekarz, bardzo dobrze, że odebrano mu prawo wykonywania zawodu, zasłużył na to w 100%.Bylam jego pacjentka 5 lat temu, przez niego o mało nie straciłam dziecka.W porę trafilam do CZMP, tam uratowali i dziecko i mnie-diagnoza była jednoznaczna, błąd lekarza.Nikomu nie życzę tego przez co przeszlam przez tego pseudo-ginekologa

Doktor Pasternok jest niezwykle miłym, kulturalnym i sympatycznym człowiekiem. Wizyta trwa zazwyczaj krótko, chociaż na pewno nie można powiedzieć, że wpływa to na jej jakość. Nie mogę wydać jednoznacznej opinii co do kompetencji pana doktora, bo nie jestem lekarzem. Niestety, duże zastrzeżenia można mieć co do wyposażenia gabinetu przy ulicy Kochanowskiego. Chyba trochę wstyd, żeby zastępca ordynatora raczył pacjentki starym usg, a niestety, czasami jakość sprzętu ma ogromne znaczenie, bo stwierdzenie, że "wszystko będzie dobrze, proszę się nie martwić" nie wystarczy, jeżeli pojawiają sie kłopoty, które zdiagnozować może tylko porządne usg, jakie ma wielu wieluńskich lekarzy. Z całym szacunkiem dla pana doktora, ale po niepowodzeniu z ciążą zmieniłam lekarza, chociaż nie ukrywam, że z lekkim żalem. Wolę jednak
w przyszłości być dobrze zdiagnozowana najwcześniej jak to możliwe.

bardzo dobry lekarz, jedyną wadą jest słabo wyposażony gabinet i stary sprzęt, ale poza tym profesjonalne podeście do pacjenta!! chodziłam do niego z dwiema ciążami i byłam bardzo zadowolona!!! no i cena za wizytę prywatną bardzo przystępna;-))

Pan doktor jest doskonałym lekarzem, chodziłam do niego przez pierwszą ciążę. Przy drugiej zmieniłam lekarz - powodem był aparat do USG, naprawdę lekarz który jest zastępca ordynatora powinien mieć nowoczesne USG a nie taki antyk. jest to jedyna negatywna rzecz jaka można powiedziec na temt tego lekarza, po za tym jest miły, uprzejmy, ma delikatne podejście do pacjentki ale przy tym konkretny i reczowy. Problem tkwi tylko w wyposażeniu gabinetu.

Świetny fachowiec który nie patrzy na pieniądze tylko zdrowie pacjentki.POLECAM takiego lekarza i szkoda,że takich jest mało

Najlepszy ginekolog w wieluniu!! Byłaam u niego na pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona.

Moim zdaniem jest to bardzo miły i sympatyczny lekarz co prawda byłam u niego raz, ale wzbudził u mnie Swoje zaufanie i myślę, że nie będzie to moja ostatnia wizyta u Pana Pasternoka moja bratowa również go chwali.

leczę się u tego lekarza już parę lat i polecam go pajetką choćby dla tego ze potrafi słuchać i doradzić jest uprzejmy i dzięki niemu żyje moja córunia bo w porę się mną zają(jeśli chodzi o poród ) mimo iż inny lekarz tez dobrze znany stwierdził ze poród będzie za 2 tygodnie