prof. dr hab. n. med. Henryk Tchórzewski

3,9
3,9
3,6
3,4

Niestety nie polecam tego lekarza nawet najgorszemu wrogowi. Stosunek pana profesora do pacjentów pozostawia po sobie wiele do życzenia .Spóźnia się na wizyty albo w ogóle o nich zapomina. Może „fachowiec” z profesora jest dobry ,niestety nie mieliśmy okazji się z żoną o tym przekonać gdyż pierwsza wizyta się nie odbyła bo profesorowi się spieszyło, a na drugą wcale nie dotarł .Czekaliśmy pod ponad godzinę na próżno Jak widać trzy litery przed nazwiskiem baaardzo zmieniają stosunek do drugiego człowieka-wstyd

wspaniały człowiek, całkowicie poświęcający się dla pacjenta, miły, sympatyczny, odnoszący efekty w leczeniu

Dzięki temu wspaniałemu lekarzowi mam córeczkę. Niezwykle serdeczny człowiek i znakomity specjalista.Polecam!

Nie przejrzał wszystkich badań, zlecił szczepionki limfocytami męża w samego wywiadu. Całe szczęście, że nie wzięłam tych szczepionek, ponieważ mój problem okazał się o zupełnie innym podłożu. Moim zdaniem z racji podeszłego wieku nie można ufać temu lekarzowi.

Moim zdaniem z racji podeszłego wieku nie można ufać temu lekarzowi.

Ten pan prof juz nic nie kuma! ZERO! Zajmuje sie poronieniami i nawet jak sie do niego pojdzie z innym problemem zleca niepotrzebne badania za kilkaset zl w cely diagnozy poronien!!! MASAKRA!

ogromna wiedza medyczna, pozytywnie nastawiony do świata, lecz pyta gdzie sie pracuje i w zaleznosci od tego zleca odpowiednia liczbe badan

Odradzam, szczepi wszystkie baby bez względu na to czy tego potrzebuja czy tez nie. Mnie też zaszczepił pomimo, ze moje badania wyszły w porządku. Strata czasu i pieniędzy.

Fatalna diagnoza, antybiotyk przepisany na coś zupełnie innego, (dobrze, że przeczytałam co to za lek!). Medyczny koszmar!