prof. dr hab. n. med. Henryk Tchórzewski

Immunolog

niestety wizyty pozostawiają wiele do życzenia. na pierwszej wizycie jeszcze jakoś szło - były małe wpadki jeśli chodzi o pamięć danych o chorobie (pan profesor zapominał co się przed chwila powiedziało, ale pomyslałam że może ma gorszy dzień), wypisał badania i receptę na leki i tak sie wizyta skończyła. natomiast druga wizyta to jak czeski film- pomylił mnie z moim mężem, okazało się, że niewłaściwie wpisał notatki w karcie- źle wpisał czym i kiedy byłam leczona, mylił choroby, chciał mnie zaszczepić limfocytami męża, mimo iż mój problem zupełnie nie dotyczy kwestii zajścia czy utrzymania ciąży, 2 razy mu mówiłam czym byłam leczona po czym na koniec zaczął mi polecać lek...o którym mówiłam 5 minut wczesniej że go biorę.powinien już odejść na emeryture bo aż strach się leczyc u takiego specjalisty. niestety pieniądze bez sensu wydane.

Ten pan prof juz nic nie kuma! ZERO! Zajmuje sie poronieniami i nawet jak sie do niego pojdzie z innym problemem zleca niepotrzebne badania za kilkaset zl w cely diagnozy poronien!!! MASAKRA!

Odradzam, szczepi wszystkie baby bez względu na to czy tego potrzebuja czy tez nie. Mnie też zaszczepił pomimo, ze moje badania wyszły w porządku. Strata czasu i pieniędzy.

Nie przejrzał wszystkich badań, zlecił szczepionki limfocytami męża w samego wywiadu. Całe szczęście, że nie wzięłam tych szczepionek, ponieważ mój problem okazał się o zupełnie innym podłożu. Moim zdaniem z racji podeszłego wieku nie można ufać temu lekarzowi.

Moim zdaniem z racji podeszłego wieku nie można ufać temu lekarzowi.

Niestety nie polecam tego lekarza nawet najgorszemu wrogowi. Stosunek pana profesora do pacjentów pozostawia po sobie wiele do życzenia .Spóźnia się na wizyty albo w ogóle o nich zapomina. Może „fachowiec” z profesora jest dobry ,niestety nie mieliśmy okazji się z żoną o tym przekonać gdyż pierwsza wizyta się nie odbyła bo profesorowi się spieszyło, a na drugą wcale nie dotarł .Czekaliśmy pod ponad godzinę na próżno Jak widać trzy litery przed nazwiskiem baaardzo zmieniają stosunek do drugiego człowieka-wstyd

Dzięki temu wspaniałemu lekarzowi mam córeczkę. Niezwykle serdeczny człowiek i znakomity specjalista.Polecam!

wspaniały człowiek, całkowicie poświęcający się dla pacjenta, miły, sympatyczny, odnoszący efekty w leczeniu

ogromna wiedza medyczna, pozytywnie nastawiony do świata, lecz pyta gdzie sie pracuje i w zaleznosci od tego zleca odpowiednia liczbe badan