Hepatolog Kraków

dr n. med. Anna Gorczyca

Choroby zakaźne, Hepatolog

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Bardzo kompetentna, dokładna, a mimo tego mająca czas dla pacjenta. Nie działa pochopnie, czeka na wyniki badań zanim podejmie jakieś działania.

dr n. med. Jacek Mizerski

Choroby zakaźne, Hepatolog

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Pan doktor z pewnością jest dobrym specjalistą, wszystko tłumaczy, ale mam wrażenie jakby siedział tam za karę. Na wizycie zachował się nieprzyjemnie, wręcz gburowato. Dorosły może to zlekceważyć, dla dziecka wizyta u lekarza zawsze jest przeżyciem. Mimo wszystko polecam.

Opinia dodana przez: Ada

Szpital Rydygiera
ul,Krakowska 4
Kraków

Nigdy więcej, nie będę się już powtarzał z innymi opiniami 100% racji, jedna wielka porażka i szkoda pieniędzy, takie osoby powinny już siedzieć na emeryturze, a nie podtrzymywać komunistyczne podejście do pracy

"Medicina 2000"
Rzeźnicza 2