Hepatolog Poznań

Med-Polonia Sp. z o.o.
ulica Obornicka 262
60-406 Poznań

kompetentny, godny polecenia, poświęca odpoiwednią ilość czasu, indywidoalne podejście do pacjenta, wytłumaczy dokładnie na czym polega choroba

Opinia dodana przez: alicja

Poznań

Do p.dr Bereszyńskiej trafiłam po uprzednich próbach rozpoczęcia leczenia u dwojga innych specjalistów hepatologów . Nie były to miłe doświadczenia i dlatego na pierwszą wizytę do p.dr Bereszyńskiej udawałam się pozbawiona optymizmu .Ale spotkała mnie niesamowicie miła niespodzianka ! Oto trafiłam do mądrego lekarza, prawdziwego fachowca , który nie tylko mógł i potrafił , ale przede wszystkim chciał zmierzyć się z poważną chorobą . Leczenie zostało dokładnie zaplanowane , omówione ze mną w najdrobniejszych szczegółach , a następnie sprawnie przeprowadzone . Co ważne , Pani Doktor bardzo dbała , bym mogła czuć się bezpiecznie i móc kontaktować się z Nią bez żadnych przeszkód np. sms-owo . Zadbała również o to , by pod względem finansowym moje straty były jak najmniejsze.Leczenie zakończyło się sukcesem , a ja jestem bardzo bardzo wdzięczna Pani Doktor Iwonie Bereszyńskiej !

Opinia dodana przez: Małgorzata

Poradnia Lekarza Rodzinnego i Specjaliści"FAMILIA" s. c.
ulica Chojnicka 58
60-480 Poznań

Bardzo szanuję Panią doktor ,miła ,konkretna .Jestem zadowolona z prowadzonego leczenia . Mimo pomówień na temat materializmu -nie płaciłam ani grosza i zostałam potraktowana profesjonalnie. Z przyjemnością odwiedzam Pani Doktor gabinet . z poważaniem Krystyna I.