Filtruj terminy

Hepatolog, Choroby zakaźne

Specjalistyczne Centrum Medyczne INTERMEDIS
ulica Długosza 4
51-162 Wrocław

Super lekarz, wyslucha, poswięca tyle czasu ile potrzeba a nie jak inni lekarze 5 min i po wizycie. Doktor bardzo mi pomógl w mojej chorobie
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Grzegorz Madej

Choroby zakaźne, Hepatolog

Karłowickie Centrum Medyczne "KAR-MED"Sp z o.o.
ulica Bończyka 20
51-138 Wrocław

moim skromnym zdaniem rzadko spotyka się lekarza który potrafi dotrzeć do problemów pacjenta związanych z jednak bardzo trudnymi przypadkami w moim przypadku z marskością wątroby . Dzięki P. Madejowi życie moje nabrało sensu i co najważniejsze trwa. WIELKIE DZIĘKUJĘ !!!
Opinia dodana przez: Leszek

dr n. med. Patryk Smoliński

Gastroenterolog, Gastrolog

Prywatna Praktyka, ul.Róży Wiatrów 9a
Wrocław

Źle traktuje personel medyczny. Niestety w tym wypadku poziom wykształcenia nie idzie w parze z poziomem kultury osobistej.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Kornela Lis-Szyber

Szpital im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
Wrocław

Lekarka, u której wizyta ogranicza się do wypisania skierowania do szpitala. Czy chodzi o leczenie, czy o badania - tylko skierowanie i następny z głowy. W czasie obmacywania brzucha pozwala sobie na nieuprzejme uwagi w stylu "przez ten tłuszcz nie czuję wątroby". O dostaniu skierowania na rezonans czy tomograf można zapomnieć, kłamie prosto w oczy, że nie może takiego skierowania wypisać, a przy próbie dyskusji na ten temat staje się ...

prof. Krzysztof Siemon

Szpital im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
Wrocław

Lekarz nie godny polecenia, interesowała go tylko moja praca i zarobek i tak na każdej wizycie .Mało co mówił o mojej chorobie praktycznie nic nie wiem ,przepisal lek na cholesterol i to wszystko w jednym miesiącu wydalam u niego 1200 zl.
Opinia dodana przez: Dracha

lekarz Piotr Pliszka